375 Orgasmus bez cukru

24. červen 2013 | 08.21 |

375       Orgasmus bez cukru

Po každé žvýkačce zažij orgasmus bez cukru a věř Mi, že se jedná o nejlepší fantazii všeho vesmírného. Všichni, kdož jednou zažili, užívají trvale. Někteří nespisovní, užívají například furt a pořád.

Co je nějak, to je tak, ale může se stát, že jeden vnímá tak a druhý úplně jinak, ale o tom je přece život, ne? A tak je bez podmínek zapotřebí a vzniká tím pádem veliká potřeba, aby se Našeho porodu zúčastnilo co největší množství lidí od novin, televizí, ostatních médií a dalších periodik. Teda samozřejmě Tvého porodu, který jsem Já svým velice skromným přičiněním, způsobil. Takováto přičinění způsobuji s nadšením, něhou a vším možným slastným a erotickým co znám, velmi rád. Jak je Mým dobrým zvykem.

Doufám, že Nám lékaři, zodpovědní činitelé a Jejich matematici dobře vypočítají vteřinu zahájení Tvého fantastického výkonu a zrození nového človíčka, abychom se mohli všichni jednak spolehnout, druhak nachystat a dobře připravit. Tohoto je také bez podmínek zapotřebí a ještě více potřeba, protože minuta je přibližně 60x víc než sekunda.

Ať již vše dopadne tak anebo jinak, hlavní a zároveň skvělé je nyní to, že Ti pučí ňadra a můžeme se již milovat bez cukru a tedy bez obav, že by třeba něco dalšího. Můžeme se tedy milovat bez čehokoli, co by mohlo způsobit něco. A to je to nejkrásnější milování, jakého je kdy možné dosáhnout. Pokud teda neexistuje nějaké jiné, ještě fantastičtější. To je dost možné, protože já o těchto záležitostech nikdy moc nepřemýšlím, a tak vím velké prt. Anebo velký prd?

V každém případě Ti, Moje sladká milenko, musím napsat, že dokud budeš stále takto sladká, tak budeš také čokoládová a tím pádem stále víc Moje. Protože sladkou a mléčnou čokoládu mám moc rád. Mandle mi sice také chutnají, ale jen s rozinkami a nejlépe zase v čokoládě mléčné.

Ještě, že se občas propojujeme a spojujeme. Vzduch pak voní spermiezmijema. Voní myslím obrázkově, protože jsem to tak právě napsal. A spermiezmijema jsem je nazval proto, že někdy jsou pouze spermiemi, když jsou žádoucí a chtěné. Ale když je netřeba, aby se někam domrskaly a ony se přesto vetnou přímo do vajíčka, tak jsou to zmije jedovaté a stupidní telecí dobytek ženského rodu. V tom případě by pak bylo lepší než orgasmus žvýkat žvýkačku bez cukru.

Ale kdo má vědět dopředu, co je lepší žvýkat?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře