384 Kyborg

27. červen 2013 | 09.16 |

384       Kyborg

Kyborg je složenina slov kybernetický organismus a představuje syntézu organických a mechanických částí. Mechanické součástky jsou obvykle nesnímatelné a jejich montáž nebo demontáž se provádí formou chirurgického zákroku. U kyborga je tedy vždy přítomna organická i mechanická část. Vůle může být při zákroku, či výrobě kyborga částečně, či zcela potlačena. "Klasičtí" kyborgové, u nichž elektronické či mechanické součástky tvoří jejich významnou část, se vyskytují pouze ve saj-fáj, nicméně technicky je kyborgem i člověk s endoprotézou, naslouchátkem nebo srdečním stimulátorem.

Já jsem kyborg písmenkový, protože píši organickou syntézou mých automechanických prstů po klávesnici. A organická část si právě vzpomněla, že automechanická... Hele, abych to nemusel takto sáhodlouze či dlouhé sádlo popisovat stále, tak napíši, že jsem si vzpomněl a APVé napíše. A tak to bude do budoucna furt. Nebo lépe ještě lépe, APVé rovnou napíše, že píše to, na co jsem si Já vzpomněl:

Jsme všichni navzájem svoji vlastní a nevlastní. Jen někteří z Nás jsou si vlastnější, než ostatní a bydlí tedy v jednom kutlochu. Ale i My, co u nich nebydlíme, jsme více či méně také Jejich a Oni tedy Naši. Je tomu tak proto, že Naši otcové s Jejich mámama anebo apak, Jejich otcové s Našima mámama víš, co myslím? Možná tomu nyní nevěříš, ale věř Mi pokud možno věrně, je tomu tak.

Vycházejme nyní z předpokladu, že Mi tedy už věříš a můžeme se posunout dál. Myslím v sexuální aktivitě mezi námi, blízkými příbuznými. U nás v Česku, jde o závažný a žalovatelný trestný čin. Ve Francii, Španělsku a Argentině je incest zcela legální. Ale protože se nechci nikam stěhovat, tak navrhuji přijmout nový zákon. Po vzoru výše uvedených zemí ho nazvěme Incest zcela legální.

Už abychom jej přijali.

Chce se Mi se ho dopustit a nechce se Mi se být poho - popotaho po soudech.

Věnováno Mirkovi z Legendy, 27. 4. 2013

Apurk Puhctek Valsorim

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře