388 Šanony ŽOZN

29. červen 2013 | 04.21 |

388       Šanony  ŽOZN

Ženy patří do šanonů. A budou stačit čtyři. Sice tlusté, ale čtyři. Žádné nemusejí být. Obyčejné se mohou s Námi kamarádit. Zapeklité Nás mají mít rády. A Ty Nejzapeklitější musí a to již cíleně, přímo jen Mne, milovat. Slovo musí, je tu na místě, aby nedocházelo k nechtěným omylům a k pozdějším velice trapným situacím.

Ažmile začne platit a skutečně nastane volná pohyblivita partnerek, partnerů, manželek a manželů, zkrátka holek a kluků po České zemi, tak konečně stoupne porodnost. A pokud se holkám přestanou rodit samí staří lidé, jak je tomu dosud, tak se nám demokratická křivka, která šla na grafu hodně do mínusu, začne zase sice pomalu, ale jistě zvedat do potřebných, kladných hodnot.

Jak jsem si nyní přečetl první odstavec, tak Mne napadlo, že si budu také muset zavést jeden šanon na Ty Moje holky Nejzapeklitější. Dopiji Vařína a jdu na to. V Nejzapeklitějších je třeba mít pořádek, protože jakmile ho v Nich nemáš, máš v nich bordel a jsi v pytli. Ty si tam klidně buď, ale Mě se tam nechce. Pořádek je pořádek. To jsem ani nemohl napsat lépe. Navíc si pak budu moct listovat a doplňovat případnými poznámkami, čísly a grafy. Také konečně budu moct využívat fixy a zvýrazňovače. Fuj, už se na to těším. Není nic hezčího, než mít v holkách pořádek, kterého můžeš lehce dosáhnout pouhým zařazením do šanonů.

A nemusíš být ani zdatný statistik. Stačí Ti jen trocha píle, pečlivosti a chuti. Ve stáří, až budeš nespisovně starej, tak uvidíš jaká to bude skvělá zábava.

Už Tě ale vidím jak se, se zvětralým lahváčem rozčiluješ, že zase nemůžeš najít ten šanon Nejzapeklitější.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře