389 Provozuschopná voda

30. červen 2013 | 06.18 |

389       Provozuschopná voda

Dostal se Mi do rukou Rozpočet firmy Instas na výměnu odpadních stoupaček v našem domě. Zaujal Mne zejména konec této věty:

"Po skončení prací, bude ve všech bytových jednotkách na dané stoupačce osazen klozet, kanalizace a voda bude provozuschopná."

Rozpočet rozpočítal pan Rostislav Opatrný – přípravář staveb, který uvedl svůj mob a í-mejl. Budu se Ho muset opatrně zeptat, co to znamená Provozuschopná voda? Pokud teda uvedl provozuschopná data.

Vždycky jsem si myslel, že provozuschopné jsou třeba automobily, motorky, kola a jiné prostředky, které Tě mohou odněkud dopravit někam. Nikdy Mne nenapadlo, ať již kdokoli vyřkl větu:

"Tam Ti byl dneska takovej provoz!"

že by se mělo jednat o vodu. Také se Mě nikdonikdy a nikde nezeptal, jestli mám doma provozuschopnou vodu. Vždy se ptali, zda Mi dotyčná teče. Jenže úřední glejt, je úřední Čeština a ta je plná takových či makových slovních tvarů.

Ale protože i Moje Čeština je plná podobných novotvarů, tak Mě baví. A to hodně moc a třeba i provozuschopně. Ale ještě víc Mne baví provozuschopná žena, pokud má čas. Jen se nesmím úplnou náhodou opít řezaným, abych byl také schopný provozu. Myslím provozu, kterého bývám schopný velmi rád. A ve městech mohou být klidně v tu dobu zácpy. Jsem-li účastníkem tamtoho slastného provozu, který mám právě na mysli, je Mi to putna.

A nemyslím nyní toho milého profesora, myslím putna s malým p, jakože jedno Mi to je. Jakmile se mile a rád účastním slastného provozu s provozuschopnou ženou, tak je Mi všechno ostatní fuk. Jediný zájem mám na tom, abych byl též provozuschopný. Protože je zapotřebí dorazit do cíle. To jsem napsal velice chabě, ale protože vím o Tvé inteligenci všechno, tak není třeba popisovat jednotlivosti. Je mi jasné, že Mi rozumíš, do jakého cíle je třeba dorazit. Lépěji napsáno, do jakého je třeba se dovrcholit.

Nyní tomu již rozumím i Já a vím tedy, jak vesele  budeme v posteli vyvádět, řádit a vrcholit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře