392 O polorozpadlých chatrčích

1. červenec 2013 | 07.23 |

392       O polorozpadlých chatrčích

Podle nové směrnice Evropské Unie O polorozpadlých chatrčích se tyto buď začnou opravovat nebo ve druhém případě demolit.

Unie si celou operaci v České republice představuje takto:

Vezmou se rodná čísla všech holek a kluků, která jsou v tuto chvíli platná a užívána. Rozdělí se do čtyř kategorií a to:

21 – 60

61 – 100

101 – 140

141 - 180 let. (dál už snad ani žádná cesta nevede).

Rozsah kategorií zvolila Unie takový, protože se rovná vynásobením:

3 x 13.

Ti a Ty, kterým Jejich věk do žádné kategorie nespadá, si mohou opravovat či demolit se kteroukým chtějí. Studoval jsem směrnici pečlivě a porozuměl jsem jejím závěrům tak, že Unii je úplně jedno, se kteroukým budou Tito dělat cokoliv. Ostatní si ale musejí vybrat v kategorii, ve které se zavedením této směrnice do praxe, ocitnou. Trochu jsem se zabýval spodní hranicí nejmladší kategorie, alekdyž se tím netrápí ani Unie, jdu od toho. Mám dost práce Sám se Sebou, tak co bych se ještě...

Docela se těším na zavedení této směrnice do praxe. Jen se trochu obávám menších komplikací, které sice možná ani nemusejí nastat a obávám se jich tedy úplně zbytečně. Ale přesto, cokdyž se kterékomuli nebude chtít? Co v takových případech? Ve směrnici ani písmenko. Ale věřím, že si poradíme. Vždycky jsme si poradili. K čemu bychom pak měli poradní výbory? Takže se těšit mohu.

Jenaby to odpovídajícím moc dlouho netrvalo, nemohu se už totiž dočkat, až ten mumraj nastane.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře