393 Vstup do pilíře

1. červenec 2013 | 13.50 |

393       Vstup do pilíře

Lidé nad 35 let mají poslední šanci vstoupit do pilíře. A ještě navíc do druhého. Našel jsem si na webu, že v klasické řádové architektuře jde o nosný prvek čtvercového či obdélníkového průřezu. Pokud má kruhový průřez, hlavici a patku, nazýváme jej sloup.

Vůbec nechápu, jak to mají Ti chudáci provést, aby si při Své poslední šanci nerozbili hlavu. Když jsem Já naposledy, při cestě z pabu vstupoval do Svého sloupu, tak jsem přišel o zbytek peněz a mobil, o což se přičinili nejspíš Pražáci nebo Moravané. Romové ani Cikáni to rozhodně nebyli, protože Ti přece neokradou člověka, který leží v bezvědomí.

Chystám se uspořádat pořádnou kampaň proti Těm, co Mne okradli. Pojedu do Prahy i do Brna a vezmu se Sebou i pár Romů a Cikánů, když se budou chtít přidat. I policajti se mohou přidat, pokud by je napadlo, že by se mohli čirou náhodou vyřádit.

Nejspíš celou akci připravím na netu, aby se všichni dotyční mohli předem vyjádřit a upravit tak Mé představy. Jsem v tomto ohledu velice přístupný všem přístupovým pohovorům, vlastně powebovým dialogům. Hele, teď Mne napadlo, že to celé mrsknu na fejsbůk. To bude ten nejlepšejší ok a iki. Jdu na to, zlato.

Už jsem mrsknul, piji spokojeně Vařína a čekám na odezvu, na reakce nebo na cokoliv. Prostě piji a čekám. To je Má nynější pohodlná pozice.

Ale abys Mne nepovažovala za nějakého líného prda, jsem schopen být v jakémkoli opozičním uskupení vůči této pozici a nejen vůči této.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře