397 Co se posmívá

3. červenec 2013 | 16.36 |

397       Co se posmívá

Co se posmívá, to si rádo zazpívá, ale jen když je samo v obýváku nebo na toaletě a ještě k tomu bez mikráku a reprobeden. Co kdyby Ho náhodou bylo slyšet?

A co se posmívá, to se rádo má není úplně přesné, natož pravda. Vždy je třeba chápat pořekadla, říkánky a fyzikální zákony správně a přesně. Jinak by ani nemělo cenu, abych je citoval a nové vymýšlel.

Anebo si je klidně pochop blbě, ale nic na tom základě nepodnikej, jinak budeš pro smích Těm, kteří všemu rozumí. Nebo i Těm, kteří si to pouze myslí. Například Mě budeš pro smích určitě, protože Já to o sobě vím bezpečně. Pokud se teda naprostou náhodou nemýlím. A kdybys viděla a slyšela, jak Já se chechtám, poslechla bys. Já se totiž chechtám fakt strašně. Myslím strašně nahlas a šťouravě.

Ty, musím nyní odbočit:

Mrknul jsem chvíli na čt24 a málem jsem se vyšinul z normálního chování směrem k tomu, co následuje vzápětí po něm. Nejdříve mluvil nýmand, který každé slovo doprovodil výrazem . Hned vzápětí Ho vystřídal a už musím pojmenovat debil, který doprovázel svá slova ještě lepším . Tento nedokončil ani první větu a raději jsem tývý vypnul, abych ji nerozbil.

Dneska už může vzít mikrofon do ruky a postavit se před kameru opravdu každý?

Právě Mi Systém nahodil obvody, takže mohu začít páchat podvody. Chce se Mi zašít, či přešít jakoukoli milionovou dotaci na Mé konto. Ale nevím jak. Asi budu muset přeci jen vstoupit do té zapatlané politiky a ještě Ji trochu víc zaneřádit. Pokud to vůbec ještě půjde. Doufám, že áno, kámo. Na něco jistě přijdu, neboj. Miliony, jsou milony. Co bych pro Ně neudělal. Stačí si jen trochu dávat pozor na Ty všivé novináře, aby nevyšťourali, jak vše provedu. Protože Voni si nyní, parchanti jedni zaneřádění, myslí, že si mohou napsat jakoukoli lež a nikdo je nikam nezavře. Ani do vězení. Tady tím směrem se budu muset zakroutit hned na začátku Mého působení v této misi. Ano, nazval jsem takto vznešeně své poslání, protože si to zaslouží, myšlenka Moje jedna, skvělá.

Trochu se musím zamyslet, abych přišel na absolutně bezpečný způsob provedení celé akce nebo i vícero akcí, bez možnosti dopadení Mé zlomyslné, ale naprosto nevinné osoby. Určitě na nějaký přijdu, vždyť mám na jeden titul dokonce 13 semestrů. Já vím, to nic nezaručuje, ale když si přihodím Mé fabulační schopnosti, dáš Mi jistě za pravdu. Jdu na to. Chvilku vydrž.

Asi tak stačí, už to mám. Ale asi neprozradím, aby Mě Ti smradi nezabásli ještě, než si nahrabu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře