398 Velký Plesk

4. červenec 2013 | 15.10 |

398       Velký Plesk

Nejdříve nebylo Nic. Pak to plesklo a bylo Všecko. Dinosauři, slepice, krávy a tak. Nebudu všechnu tu havěť vypisovat, protože bych už nic Jiného nenapsal. Ještě Ti ale napíši, že i děti jsme spolu rodili, společně porodům fandili a zase a tak. A pak to zase plesklo. Konec světa se Mi ale úplně nepovedl, ikdyž chvilku se Mi docela dobře dařil.

A pak Mi to zase plesklo s úplně Jinou holkou. A pleskáme spolu dosud. Dokud tak budeme dělat dokud, žádný další tamten nenastane. Ale samozřejmě, jak jsem velice správně napsal, pouze a nyní už s velkým D, Dokud. Až pleskne Dokud, nastane Plesk s majuskulí. A vše začne znovu od Dinosaurů. Takže nyní nic zásadního nepáchej. Choď klidně pár měsíců Sám na řezané a nic neřeš. Plesky nastávají nezávisle na Tobě, tak si jen chvilku počkej. A že jednou pleskne určitě, na to se spolehni. Nebo Ti jí plesknu Já, když budeš stále bulit. Chvilku si bul, jasně, ale furt ne.

Doufám, žes pochopil a můžeme čekat na plesky. Teda Ty na Plesk a Já již na jednotlivé plesky, které bych ale mohl psát se stále větším P. Protože, jak se blížeji a hloub poznáváme, víme už co je třeba a kam vstrčit, co tam s tím a jak dlouho dělat, a tak dále. Nastávají tím stále větší oblouky a erupce. Oblouky Jejího těla a erupce nebudu raději popisovat. Víš, co je to sopka, ne?

Dřív nebo ještě předtím pleskáme vlastně všichni. Jen je třeba si počkat na Tu správnou, se kterou budeš pleskat moc rád. Alespoň chvilku, než začneš pleskat zase s Jinou a ještě radši. S tím nic neuděláš. Přírodní zákon je nezměnitelné pravidlo, které se tím pádem změnit fakt nedá a ani nemůže. Vím to bezpečně a můžeš Mi zase, jako i v mnoha předchozích případech věřit. Pokud teda nefabuluji, což je dost možné.

Tak si zase vyber, co Mi budeš, jestli jo anebo ano.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře