405 Holka s bílými řasami

8. červenec 2013 | 17.10 |

405       Holka s bílými řasami

Přišla mezi nás a povídá:

Dnes mám bílé řasy, protože jsem jedla rybu. Jmenuji se Iveta a tahle židle je tím pádem obsazená. Vůbec jsem nepochopil, z jakého důvodu byla ta židle obsazená. Jestli proto, že má holka bílé řasy, nebo kvůli rybě, či že se holka nějak jmenuje. Tipuji to na ty řasy, protože bílé nemá jen Tak Nějaká. Vlastně jsem se setkal poprvé s holkou, která měla na Sobě řasy této barvy.

Měla také jednu zvláštní vlastnost, zálibu nebo spíš úchylku, jak jsem se od Ní později dozvěděl. Hned po svatbě se na veřejnosti pokaždé věnovala někomu úplně jinému. Nějakého si vybrala a tak Ho opečovávala, až si pravý manžel nebyl jistý, zda si skutečně vzala Jeho. Také po večírcích Ho vysadila doma mezi prvními a ostatní pasažéři jeli dál. Protože se blížilo ráno, jela pak rovnou do práce. Byl na Ní právem zakroucený, ale nebylo Mu to platné ani voňavé nic. Ještě se navíc zlobila Ona na Něho. A úplně pokaždé.

A pak se v Nich vyznej. Fakt je to nemožné. Ikdyž, jak již víš, Nejzapeklitější jsou Nej, ale je to s Nimi fuška. Stálé a vysoké napětí. Myslím hodně voltů. Taková hodnota, že dochází k viditelnému jiskření i během dne.

Ale nemiluj Je, vlastně Ji. To by sis nemohl udělat, takové sebepoškozování... Je přece Nej a Ty Jí potřebuješ ke svému životu víc, než něco jiného třeba. Alespoň si to nyní myslíš tak, že potřebuješ. A je to ok a iki, samozřejmě. Určitě Ji potřebuješ víc, než třeba Gola sadu.

Právě jsem chtěl napsat příhodu, která se stala včera Mému známému. Ale nemůžu si vzpomenout, kterému, a tak ji raději nenapíši, aby sis nemyslela, že se stala Mě. Fakt se stala Jemu, ale Jeho jméno nevydoluji ani nevyfárám. Kdybys Mne zabila, tak Ti ho neřeknu. Navíc se jedná o příhodu tak neuvěřitelnou, že bys Nám ji stejně nespapala. Aikdyby nakonec přeci jen jo, tak bys zase nevěřila, že se stala Jemu. Myslela by sis, třeba i tajně, že se stala Mě. A Já ji vlastně napsat nemohu, protože ...

Na takovéto příhody se raději zapomíná a jak bych Ji jednou napsal, stala by se nesmrtelnou Já nejtrapnějším.

Věnováno Jitce, která má ráda tulipány a všem dalším Narciskám

8. 7. 2013 Teplice405

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře