407 Život po smrti kdekoliv jinde

8. červenec 2013 | 17.18 |

407       Život po smrti kdekoliv jinde

Včera Mi Jozef v Legendě řekl, že nevěří v žádný posmrtný život na této planetě. Přikakal jsem Mu, že Já v něj také nevěřím a navíc předpokládám, že ani kdekoliv jinde nevykvetu. Nebudu se přeci nijak omezovat, atak mohu klidně a libovolně napsat, že nevěřím v žádný, nikdy, nikde, nikomu, ničemu a třeba ještě nic. Samozřejmě, co se týká posmrtných životů. Jinak věřím kterékomuli všechno.

Tak Mne ale nyní napadá, jestli věřím v ten život, který právě cupitá a lehce podotýkám, že v ten někdy ano. Jindy je to ovšem otázka tázací, sice bez otazníku na konci věty, ale přesto tázací. A důležitá. Pro Mě teda docela dost.

Jednou jsem shlédl dokument o Paralelních světech. Tyto prý vyplňují každou škvíru mezi něčím a dalším jiným. Jsou v těchto škvírách Některékdové? A můžeme se s Nimima setkat? Třeba tak, že budeme prolézat červíma dírkama? Fuj, to je zajímavé!

Zase jedna moc zajímací otázka tázací a s tečkou. A nyní již s několika tečkami................. Protože ale vím, že Vám tento klas budu někdy číst, tak nechám po skončení kolovat, abys mohla spočítat. Anebo, víš Ty co?

Nechávám kolovat hned, teď.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře