417 Džumula Fejsbuláh

12. červenec 2013 | 07.00 |

417       Džumula Fejsbuláh

Možná se Ti může zdát, že jde o nějakou neznámou verzi arabského Fejsbůku. Nebo přímo o jakéhosi arabského Araba, původem ze Spojených Arabských Emirátů, který odtamtud pochází. Ale není tomu tak.

Dokoukal jsem právě záznam druhého semifinále na MS ve fotbale hráčů do 20 let mezi Urugvají a Irákem. Byl jsem na chvíli vypnut Mým Systémem, akdyž Mne opět nahodil, tak Mě napadla tato dvě slova:

Džumula Fejsbuláh

Nic jiného v tom nehledej. Fakt jde jen o takovou blbost nebo pitominu, vyber si. A ještě stále nevím, co s Ní. Nebo co sníst? Asi si půjdu nandat cokoliv na talíř a doufám, že Mě Něco s velkým N napadne.

Nyní se ale právě koukám na Fůr de Tránc a kluci jedou každou etapu průměrnou rychlostí vyšší, než jakou svištím Já z obrovitánského kopce. Utišuje Mne jen to, že mají lepší kola a hezčí dresy. Ale stejně by mohli jet trochu pomaleji, aby se mohli se Mnou rovnat. Jinak nemají šanci, holomci jedni, ušatí.

Nyní jsem si ale velice přesně všiml Toho a kápnul tedy trochu piva na To, proč jedou rychleji:

Voni Fůrt šlapou!

Tak teď je Mi to jasné. No joooooooooo, tak to je vonoooooooo. Jenomže Já nemůžu šlapat fůrt, protože plánuji umřít až někdy později. Auž vůbec ne na kole nebo ani těsně po tom, co Mě z něho kdokoli rozmotá.

Také chci ještě napsat hodně moc Klasů. Také by se dalo napsat, atak to rovnou píši, že chci psát:

Fůrt de Klas.

Fůrt de Klas by mohl být i název, ale slíbil jsem Džumulovi něco za něco, atak nebude. Ikdyž nyní jsem si uvědomil, že jsem zapomněl, co jsem Mu slíbil, ale hlavně co On mě. V tuto chvíli vlastně ani nevím, o Koho či o Co se v případě Džumuli jedná, takže nemůže být o jakémkoli slibování žádná kloudná řeč.

Kloudná ale může být řeč o tom, že se chystám večer do Legendy, kde se na velkoplošné utká Sparta s Bohemkou. Poslal jsem Pepovi humusku, že tam budu. Ještě Mi neodpověděl, protože maká a nemá čas na jakékoli ťumpání do mobilu ani do ničeho jiného, podobného.

Nechám se mile překvapit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře