426 Zlý Verimač

14. červenec 2013 | 05.48 |

426       Zlý Verimač

Připadal Mi zlý jako Verimač, kterého naštěstí nedávno, ale za to na dlouho zavřeli. Bude hodně let sedět a ležet na pryčně a nebude si moct moc vyskakovat, protože cely mají poměrně nízké stropy. Špatně Mu tak.

Takové kmitočty se Mi ladily pod cyklistickou helmou cestou na Barču v místě, kde mám po nahození Systémem nasazenou hlavu. Ale už jsem na místě pln očekávání, až dorazí kozy, antilopy, ale třeba i nevkusně ostříhané ovce. I Ty budou vítány, ale musejí dorazit včas, abych se dlouho nenudil. Protože dlouho se nudit Mne nebaví. Krátce mohu, protože to už se nejedná o dlouhou, ale o krátkou nudu a tu snesu. Sice s naskákanýma pupínky, ale nepatrnými a na tajných místech, která při seznamování nemáš šanci vidět, a tak je vůbec nepostřehneš, doufám.

Atak se těším na Můj Atak na Tebe a doufám že budu co nejdříve skórovat. Nejlépe do odkryté branky. Vím, že jsi poměrně inteligentní, atak nemusím, doufám vypisovat kolik hadříčků si můžeš na Svém těle nechat. Kdybych tu jedničku napsal číslicí, byl bych trapný. Ale jsem úplně střízlivý a tedy úplně stejně chytrý, jako když nemám upito, tak jsem si dal pozor.

Ostatně pozor si dávám vždycky do určitého počtu řezaných. Pak si už jen myslím, že dávám. Leč důkazy jsou víc, než důkaz. Akdyž tedy jsou, tak jdu sedět, ikdyž jsem skálopevně nevinný.

Namísto krásných a hubených holek, přišli hnusní a tlustí kluci. Vybírají si z nabídky, co budou Zase Žrát. Napsal jsem Zase Žrát s počátečníma velkýma, protože takovíto žerou skoro pořád. Skoro proto, že někdy také musí pít. Je Jim tak patnáct a váží každý 150 kilo. Vím to asi úplně přesně, protože na Ně koukám zblízka. Je to dnes velice populární trend, vážit co nejvíc. A ještě se vystavovat, myslím ukázky nafukovacích kruhů a pneumatik, vykukujících velice nejapně pod krátkými tričky, takzvanými tričky podprsovými. Naštěstí se to týká jen nepatrného množství jedinců a jedinek, ale bacha, aby Jich nezačalo přibývat, jak hub po jistém druhu počasí.

Mají oproti Mě jednu výhodu, jsou obalení velrybím tukem a už se ráchaj ve vodě. Já jsem si nasadil i boty s ponožkama napřed.

Ale Sumec se začíná snažit a přicházejí první návštěvnice. Sice zatím pouze ovce, ale také ok. A nakonec i ovce má přece bradavky, tak co? A jedna z nich dokonce i na poměrně pěkných kozách. Sice je stále pod mrakem, ale začíná se tu pomalu, ale jistě oteplovat atmosféra. Kozy jsou ale kozy a ňadra jsou prsa. Ještě Mi za chvíli donesou pivo a budu celkem spokojený.

Právě Mi ho donesla hezká, Pájovo holka a už se na Mne culí. Samozřejmě, že pivo se culí, holka se přece culí na Páju. Hrají Pušky end Růže a začínají přibývat stupně do plusu. Sumec začíná vysílat šajn, atak bude za chvíli fajn. Ale fakt až za chvíli, protože Němci zase posílaj nebeské Krakeny. Nedají prostě pokoj. Ani auto Mi nedají. Nedají prostě vůbec nic, krky jedni. Nebo krkni jedny? Ne to by bylo správně, krkni jednou.

Ale vraťme se na Barču. Holek zatím málo. A znáš Mě, že Já potřebuji mít trochu výběr na výběr, abych si mohl vybrat. Myslím tím alespoň nějaký počet, vyšší než jisté číslo. Vydrž chvilku, upřesním, až vynásobím příslušné činitele.

Vyšla mi desítka, ale záhy jsem si uvědomil, že nechci šilhat, atak snižuji na jedničku. K Té se Mi bude lépe přisedávat i přilehávat, dle tékteré potřeby. Ale musí být opravdu šelma kočkovitá, protože jsem ještě ani nedopil první. Budu pokračovat v bumbání, až kolegovo kolega doveze další sud nebo rovnou sudy, když Mu kolega zavolá, že tu jsem.

Vzpomněl jsem si bez piva, jak jsem si včera ve vaně zahrál na menšího Vorvaně. Sprchuji se ve stoje, ale neustále jsem, a tak jsem se, coby Vorvaň, ocitl na chvilku na dně bez vody.

Po dopadu jsem si spočítal ploutve, akdyž Mi vyšlo číslo, tak jsem vylezl a utřel se.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře