428 Trn Ó Vany

15. červenec 2013 | 05.57 |

428       Trn Ó Vany

Napíši Ti tmavomodrou Moudrost, kterou se řídím již určitý počet Mých dosud prožitých Mamutů, pokud se zrovna neřídím něčím úplně jiným:

Není nutné vyhrát, důležité je zvítězit.

Jsem z Trn Ó Van. Psáno jedním, džudistickým hmatem, z Trnovan. Pocházím ale ze Střelné, kde dnes bydlí samí střelení lidé, kvůlivá kterým jsem se musel v minulosti přestěhovat. Vůbec je neznám, ale odstěhoval jsem se proto, proto, protože se soužití s Nimi nedalo již vydržet. Vyváděli skutky tak střelené, že je v názvu obce velké písmeno popráveně, jako po právu, ne o právu a už vůbec se nejedná o popravu. Ikdyž Ti nejvíce střelení by si Ji zasloužili.

Trn Ó Vany jsem takto napsal proto, abys viděla, že Čeština je mnohem lepší, než Ingliština. Ingličanky ani Ingličáci by takovéto obraty napsat nikdy nemohli, akdyby Je přesto napsali, nepochopili by Je. Kdežto Ty je chápeš, atak se máme skvěle. Teda Já se mám jistojistě. Chápu všechno, co pochopím a mám se tedy, patrně sedmým pádem, nejlépe ze všech Nás dvouch. A protože jste to také, sice ne nyní, ale až teď pochopili, tak už to také chápete nejlépe ze všech Nás dvouch. Tak tato, vlastně předcházející věta, Mi dala hodně zabrat. Nechtěl jsem Ji zbabrat, ale protože žvatlám již asi od dvou let, tak jsem Ji snad zvládl. Přečíst jde, takže základ ok. A pokud krkyma nekroutíte ani bulvyma nevalíte, dokonce se mírně uculujete, tak je také iki.

Tak to mám rád. Na nějaké mračení máme přece počasí, které se někdy o dovolené chová jak tlustá svině. Furt ty mraky šoupe tam, kde se chci koupat a balit holky, proto jsem musel použít to vepřové slovo. Je všeobecně známé, alespoň na Barboře, že je-li zima, žádné holky se nepřijedou opalovat a Já si pak mohu utřít nos, uši i záda. Nic Mi to, samozřejmě nepomůže, ale budu mít alespoň suché vše, co si zrovna utřu. A budu si moct dojít pro pivo. Ale ikdybych vypil víc, než vypiji, stejně žádná nepřijde, protože paradox. Ale budu se snažit, neboj. Jakmile se povede, napíši. Pokud Mne ovšem propustí ze záchytky.

Nebo je tam připojení?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře