431 Podvědomí

16. červenec 2013 | 20.05 |

431       Podvědomí

Už z dálky se Mi zdál podvědomý, tak jsem zpomalil a oslovil Ho:

"Zdáš se Mi Ahoj, co Vy na to?

V občance mám jiné jméno, Ahoj to není."

Hodně lidí je z dálky podvědomých, ale jak se oči přiblíží, nejsou to Oni, teda Tamti. Z některých se ovšem stanou, záleží na faktorech, ne na traktorech. Na těch nejčastěji záleží traktoristům a zemědělcům.

Z podvědomého člověka zdálky se stane podvědomý i zblízka, když chce ve stejný čas jako i Já. Pokud ale nechce, ani Já nechci, ikdybych chtěl. Nedá se nic dělat, ledaže by se dalo. V tom případě ovšem potřebuji poučit o všem, pokud je to v Mém případě ještě možné. Myslím si, že není, ale aspoň je víc písmenek a budu mít víc prachů, které potřebuji směnit za alkohol a zábavu s holkama.

Všechny jsou krásné, pokud mám promile v krvi. A u nás Jich není zapotřebí zase tolik, ale nějaké, k rozhoupání houpačky, zapotřebí jsou. Myslím promilíků, jedněch, že je přeci jen trochu potřeba. Bez nich to jde také, ale hůř.

Já jsem například opilý pořád. Pořád něčím. Pivem, láskou, čokoládou, langošem a tak dále. Láskou k holce Mě baví být opilý nejvíc. Měl jsem raději napsat asi nejvíc, protože někdy Mě baví spousta jiných záležitostí daleko víc, než nějaká blbá láska. Doufám, že nyní nejsi naštvaná. Nejsi? Fakt ne? To by Mě štvalo, kdybys byla.

Iki, jdeme dál. Teda Já jdu, vlastně píši. Ta Čeština. Občas si připadám, jak blb. Furt něco píši a Nikdo nic nechápe. A přitom vše trochu složitější píši pod lopatou, nad ní i vedle ní. Nebo se to to alespoň snažím, když otom vím. Ale většinou otom vím prd, atak si píši, co chci. Vlastně ne, co chci, ale co Mne napadne a co kolikrát ani nechci. Ale nemohu proti tomu nic dělat. Teda mohu, ale to se mi zas nechce.

Atak na to slušně napsáno kašlu a píši vše, protože nechci, aby to tu smrdělo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře