433 Dívej se Mýma očima

19. červenec 2013 | 04.35 |

433       Dívej se Mýma očima

Zase jednou mám hezkou holku ve výhledu, atak podmínky nastaveny na gůd. Sedí ale zády do Mých očí, takže o verimač se nejedná. Ale gůd je dobře a Ona se navíc občas a doufám, že ne s náhodným milým úsměvem otáčí do směru, ve kterém se nacházím. Takže už se jedná o pouhou maličkost, aby se šla například vykoupat a po návratu si jakoby nechtěně sedla správně.

Všechny ženy jsou krásné, stačí se jen dívat očima. Mýma očima. Ale ještě trochu upřesním. Krásné jsou všechny hezké, do kterých se zamiluji. Některé jsou krásné i tak, aniž bych si Jich vůbec kdy všiml. A některé jsou hnusné. Takových si ovšem nevšímám. Někdy ovšem také, ale s krajním odporem a pouze proto, abych věděl do čeho nejít. Také si říkám, že kdybych nevěděl, jak vypadá hnusota, nemohu poznat nádheru, tak proto.

Aikdyž na dálku používám luštěniny, myslím si, že mi rodiče nastavili knoflíky na správné hodnoty a Já již pouze dolaďuji jemné frekvence. Vono na kvalitním dívání se kolem Sebe nic ve své podstatě není. Jen je třeba si ohlídat, aby si mouchy neprolétaly libovolně pusou tam a zpět. Vše ostatní je povoleno. Alespoň ode Mne.

Mimochodem, víš jaký je rozdíl mezi hezkou a nádhernou? U Mě se jedná o maximálně dvě řezaná. Někdy si pouze loknu. A někdy jindy ani žádný rozdíl není. To jich mám vypitých pět. Ale nechci Tě uvést do rozpakování a nebudu si muset pomáhat, když není třeba. Krásná je krásná a ošklivá není hezká velmi často již od přírody, vlastně od genů. A nehezkým nepomohou ani pušapky. Snaha sice vede správným směrem, ale šapky kozy nenahradí, ikdyby puchtěly.

Vyšmejklo se Mi nyní heslo:

"Kuj ženu, dokud máš dost žhaví a až se Ti nepostaví, nekuj."

Toto heslo vem za pravidlo, kterým se řiď, ať se neocitneš v řiti. A oprávněně, pokud jsi nekul, kdyžs mohl a měl. Proto kuj každou, která se nechá. Ostatní nech být, nebo Tě zavřou.

Já si nyní říkám, že je velká škoda, že jsem tu Mou nepotkal minulý týden. Mohli jsme spolu mít vlastní a ne cizí děti. Docela Mne zajímá, jak se bude náš vztah zavíjet. Jestli začne dřív, než skončí nebo skončí dřív, než uběhne poločas. Či vydrží jak maratonec na letním soustředění. Co myslíš? Jak je Ti sympatický, třeba úplnou náhodou, maratonský běh? Nikam Tě netlačím ani neštafíruji, Mě stačí na začátku málo a podáš-li Mi prs, chytnu celé ňadro. A pak i zbylou Tebe. Celou Tě chytím a nepustím, dokud budu držet. Protože zatím reaguji a jednám logicky, alespoň v to doufám. Vůbec rád v cokoli doufám a tím víc, čím je šance vyšší. Záleží odkud a jak na Ní koukáš. Nejraději tak činím na zádech a se zavřenými okyčimi. Čím více zavřené, tím vyšší šánc. A tím víc Mne to baví. Také se o Tom bavím rád kdekoliv a se kteroukýmkoli, kdykoli.

Také je dobré mít víc holek najednou. Když Některá nemůže, může Jiná. Ale ta už musí, protože tolik Jich zase nemám a další už shánět nemohu. Teda mohu, ale nemám na Ní prachy. Vím, že v regálech Jich je spousta, co se tím pádem dají sehnat, ale kupovat si holku z regálu se Mi fakt nechce.

Zaslechl jsem od vedle:

"Já Ti to teda koupím, ale musíš Mi slíbit, že to budeš nosit. Abych to nekupoval do šatníku, znáš se.

No, samozřejmě mám-li na sobě něco jiného, nemohu mít toto. To je Ti snad jasný, ne? A to, že mám na sobě pořád něco, znamená jen tolik, že nechodím nahá a to je Ti snad ještě jasnější, ne? Chceš to tak, doufám nebo ne?"

Takto pokračovala ještě asi hodinu a vůbec Mu nedala čas na odpověď. Ale už Mne nebavila, atak jsem vypnul ušní pozornost, kterou jsem Jí věnoval a mohl tak zaslechnout od dalšího vedle toto:

"Mám ho přečteného, jak Němého Bobše nebo jinou povinnou četbu ze základky. Když Mi pak zavolá jeho mamča a chce řešit obrovský problém, se kterým se Jí mazánek svěřil, mám dávno připravenou variantu. Je dobré být o krok napřed. Mohu si pak tvarovat vše tak, jak potřebuji. Vždy se Mi to hodí. Pokud se to Tobě ovšem z žádného důvodu nehodí, tak s Ním nespi. Nemělo by to pro Tebe cenu, až na tu mrzkou, samozřejmě. Pro tu to ale nemá cenu ani po 40i letém soužití. Dej na Mě, nikdy jsem Ti přece nelhala. Pokud jsem mluvila pravdu. Začne to být blbý, když zjistíš, že děťátka, která potkáš ve městě nebo někde jinde, to je libovolné, mají starší děti. A ještě horší, když tyto jejich děti mají také již vlastní děti. Kdyžpak mají tyto děti další děti, takuž to blbý neni, protože Ty už dávno nejsi taky. Dokud jsi, tak si užívej. Ale neber vše, co se nabízí, to bude vždycky. Stále usiluj. O to lepší to je, až to bude a stojí Ti za to, chvíli masturbovat, dokud není."

Jsem pozorovatel, poslouchatel a zapisovač, aby končilo na –č.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře