435 Tak vočem

20. červenec 2013 | 06.37 |

435       Tak vočem

Již poměrně dlouho Mne trápí Neduh poslední doby a tím je takzvaný Kruh nebo Pneumatika kolem boků Našich mláďat. Stále více těchto dětí Ho nebo Ji vlastní, či velice brzy obdrží. Skoro všichni totiž již od dopoledního mládí sportují u počítačů a většina z Nich se tam z naprostého nedostatku času i stravuje mastnými, tučnými i sladkými výrobky.

Ale nyní se Mi o tučných dětech psát nechce, atak přemýšlím vočem se Mi chce. Slíbila, že přijede, a protože jsem to Nikomu neprozradil, jedná se o tajnou misi, zatím tajnou. Jsme totiž tak mediálně profláknutí, že o Nás ví i Její manžel. Ale vše je iki, protože také fandí Barceloně a poslouchá stejné kapely. Vůbec nechápu, proč nás nechtěla dřív seznámit. Dobrých kámošů není nikdy dost. Ne všichni totiž mohou vždy na pivo, když mám chuť.

Poradil Mi Bosňan a Hercegoviňan, nechť si přeložím texty písní z Jeho domoviny a budu mít námětů, no jejda. Opáčil jsem Mu, že Bosňansky ani Herce Tamtovsky neumím a shodli jsme se na tom, ať si tedy píši, o čem chci. Ulevilo se Mi. Už takhle nemohu napsat všechno, co je třeba.

Holčičko, něco Ti nyní prozradím:

Nejsi to Ty, která si nyní myslíš, že ano. Jedná se nyní totiž o Tu, která zatím ještě netuší vůbec nic. Alespoň doufám. A je to tak iki. Vezmi si obě možnosti k prsu. Kdybys věděla, žes to Ty, nemohla bys žárlit. A Kdo nežárlí, Ta nemiluje. A kdybys věděla, žes to Ty nejsi, tak nyní zas Já nevím, jak to mám dopsat. Tady vidíž, že to fakt nejde. Ale je důležité být v obraze nebo alespoň na fotce, kterou si nosí holka u Sebe, aby se mohla chlubit kámoškám u kafe či vína, jakého má libového, nízkotučného. Čím vícekrát Tě holka ukáže, tím Ti šance stoupají, proto u foťáka nemrkej a netvař se debilně. Stojí, leží, skáče a padá na tom Tvá budoucnost, tak se trochu snaž vypadat zásadně jinak. Čím méně si budeš podobný, tím více, vlastně lépe.

Když se tak občas koukám a sleduji, co vše se promenáduje, uvažuji o iniciaci zákona o:

Zákazu vstupu příšer na koupaliště.

Ani minimální počet hadrů – plachet, který rovnou stanovuji na devět, což je největší jednociferné číslo, nestačí na zakrytí těch nechutností, co se Jim derou všema směry. O to je pak hezká holka hezčí. A Těm bych naopak vstup nařídil. Je hezké, jsou-li na koupalištích hezké holky.

Slunce déle svíti, více hřeje, voda je mokřejší a pivo má lepší chuť.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře