436 Skororande

20. červenec 2013 | 06.38 |

436       Skororande

Napsala Mi, že už Ji moc trápím tím, co Jí stále dělám. Že Jí to nebaví a ať už Jí raději nechám být na pokoji nebo v koupelně. Protože ale nevím, kde přesně Ji mám nechat raději být, tak Ji tam nenechám. I kdyby byla v úplně jiné místnosti. Nemůžu Ji přece nechat být, co kdyby Ji chtěl někdo zbít? Vím, to je blbost, ale rýmuje se.

Dnes s Ní mám skororande, tak doufám, že úplně přijede. Pokud bude ráda chtít, bude toho, holčička jedna, muset ještě hodně pochopit. Já chci, takže to bychom měli a nemusíme řešit. Jde tedy už jen o Ní a to bude prkotina nebo hračka, vyber si. Pokud to ovšem nebude velký Problém. V tom případě to tak snadné, jak jsem popsal výše, nebude. Kdyby ovšem bylo, tak by Mne tak nebavilo.

A víš, že nekecám. Občas si trošinku zafabuluji, to ano, ale pravdivě a mile. Škodlivě nelžu nikdy. Leda, když o tom nevím. Když ale o tom vím, tak se jedná o lehounké a šimrající fabulace.

Jednou Mi kdosi řekl:

"Ty vole, Ty to máš fakt dost děsný, když se nemůžeš spolehnout na nic, cos prožil. Jak to děláš, že vůbec nějak funguješ?"

Ale protože již nevím, Kdo to tenkrát byl, tak bych nyní musel vymyslit, co jsem Mu odpověděl. To by Mi sice neučinilo žádný problém, ale nechce se Mi.

Bůh ochraňuj královnu, právě zpívají z beden Pistole a Já píši, ať Ona chrání Mě. Potřebuji ochranu, kdyžuž nechci děti. A Ty Já už opravdu nechci. Pozor a pohov umím i dávat, ale spermomršky jsou rychlé jak formule, tak proto nastává otazník. Někdy je to problém a někdy je jich víc.

Když se týkají toho, se Kterou, kolikrát, kdy příště a tak stále okolo židle, tak je to iki, protože to je víc, než ok.

První pivo jsem vypil na povzbuzení očekávání, další pak ze žalu. Těch dalších bylo mnohem víc než prvního. Tak se nediv, že jsem divnej. Také bys byla, kdybys tak pila. Ale Já jsem divnej mile. Alespoň to o Mě všichni říkají, že jsem v náladě mnohem milejší, než jsem. Akdyž to říkají všichni, tak je to pravda a ne fabulace.

Skoro pokaždé se divím, má-li krásnou holku Padžibuch.

Do jeho šrajtofle sice nikdy nevidím, ale na tom to snad nestojí, ne?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře