438 Buď si na Mne zvykneš anebo ne

21. červenec 2013 | 06.12 |

438       Buď si na Mne zvykneš anebo ne

U Barborové pokladny:

"Nemusím Vám dávat dnes peníze, milý úsměv postačí, ne?

A nechcete, abych dala Já Vám?

No, to by bylo vůbec nejlepší, kolo už mám, akdyž Mi dáte a ještě navíc i peníze budu Džikolo."

Víš, holčičko, láska profičí, jak formule, ale pravý, levý i prostřední vztah nastává, když si ráno dáme kávu a pak se pomilujeme, když jsem večer zase usnul. Nepůjdeš pak do práce nasraná. Nikdy necouvej a nevracej se, ani v mysli. Pokud teda nesepisuješ paměti.

Rozhodni se, je-li to škoda nebo Embéčko, vezmi klíče od Baworáka a jeď rychle pryč. Vždycky se dívej dopředu, abys žádnou nepřehlédl. Nedozírné by následovaly. Samozřejmě následky.

Buď si na Mne zvykneš anebo ne. Šestá možnost sice existuje, ale nestojí za nic. Pětkrát měř a ani pošesté neřež a raději hřeš. Skvělé pravidlo, kterým se řiď a budeme se mít. V množném čísle, samozřejmě, budeš-li hřešit se Mnou.

Teprve, když Je všechny spatříš, poznáš, kolik Jich ještě musíš poznat. A čím jsou hezčí, tím dokonaleji a zevrubněji. Fuj, to je hnusné slovo, ale říká se, tak i píši. Vono zevnějškové poznávání je ještě hnusnější.

Co jsem přestal pracovat, dělám do textilu. Víc proužek, víc adidas. Víc pumtíčků, víc puma. Víc něčeho dalšího, víc tamtoho. A z toho logicky vyplývá:

Víc ňader, víc sexu.

Nikdy nelžu, nekecám a nemluvím pravdu. Proto píši.

Myslíš si, že požadovaných tisíc Ojró za řádek je dost?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře