442 Dvě velké uši

25. červenec 2013 | 06.04 |

442       Dvě velké uši

Protivná řekla vnučce:

"Moc soli není dobré na klouby."

Potřeboval jsem Jí s velikou naléhavostí říct, ale neřekl:

Moc tlustá je na klouby daleko horší. Pouhým odhadem měla na sobě tak 360 kg navíc. Ale všiml jsem si, že Němec ukazuje na Naše pohoří a po té vysílá Mým směrem udivený otazník. Řekl jsem Mu proto naprosto plynule:

"Das ist dh Mauntins unsereho kraje."

Přestal blbě koukat a spokojeně se napil unsereho piva. V tom jsem od vedlejšího stolu zaslechl rozhovor dvou žen:

"Copak seš malej smrad, abychom se museli o Tebe starat?

Kdo je u Tebe stará?"

Odvětila asi 50i letá a pověsila otazník takovým způsobem, že Nám všem muselo být nad Slunce jasné, že je mlaďounká, dokud dýchá. Dokud dýchám Já, chci Vařína do porcelánu a pivo do skla. Zásaditost je to důležitá a rozhodně mnohem lepší, než jít na šichtu.

Od dalšího stolku:

"A fakt nic nechceš?"

Když má muž pivo, tak opravdu nic dalšího na veřejnosti nechce. Jsem moc rád, že Tobě je to jasné a takovéto hloupé otázky Mi nekladeš. Naprosto zbytečné kroucení krkem, při němž se fakt blbě pije.

Není nic sajrajtovatějšího, než bílá záda napatlaná vrstvou indulony. Snad jen bílá záda, namazaná vrstvou jiného krému.

Teď by Mne ale moc zajímalo, proč si nejhezčí holka sedá ke Mě zády. Abych to měl naschvál těžší? Oukej, ale proč už podruhé? Že by to měla raději zezadu? Pak to chápu, ale to Mi mohla klidně říct, ne? Těsně před. Není vůbec těžké si Jí otočit. Jistě, zezadu je milování hezčí, ale také mnohem kratší. Asi o tři minuty a celkově tak trvá necelých 15 vteřin.

Ale když se to holce líbí, tak co bych pro Ní neudělal.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře