444 Tydliták

25. červenec 2013 | 06.36 |

444       Tydliták

Jistý kritik Mi napsal:

"Zkuste psát všechno to, co Vás právě napadá."

Velice Mi tím pomohl, protože až do této doby jsem psal pouze to, co napadalo úplně Jiné lidi. Vůbec jsem netušil, že také mohu psát to, co napadne Mě. Ještě, že máme kritiky – objevitele. Ani ve snu by Mne to nenapadlo. Fantazie, nad kterou se budu muset zamyslit a až Mne něco napadne, zapíši to. Díky, vřelé díky. Co bych si počal, nebýt tohoto geniálního kritika? Psal bych to, co Mě nenapadá a to teda vůbec nevím, jak bych to dělal. A teď mám konečně návod na správný, předem schválený postup.

Hned to vyzkouším, protože Mě právě napadá, že některé holky by neměly s jistými kluky rodit. Myslím Ty, u kterých není vůbec žádným viditelným způsobem možno zjistit, jestli jsou nebo už zase nejsou těhotné. Kluky nevyjímaje, protože Takovítoti Hotentóti už mají také kozy a jsou-li dobře oholení... (v závorce Mám napsáno, přečti tři tečky)

Mohly by se zřídit komise, které budou určovat, které holky ještě mohou, a které už nesmějí. Sice vím, že Já bych to také hravě svedl, ale nechce se Mi. Poznám sice, jaké kozy jsou hezčí než prsa i ňadra, ale byla by to dost hnusná práce, protože odporných holek je víc než Těch krásných. A o DOST víc. Musel bych se na Ně koukat a ještě je vážit. A víš, co to dá práce, koukat se na a ještě i zvážit buřtokouli? Neměl bych tak už žádný čas na psaní a to je nemyslitelné.

Já jsem nejraději v pabu, ve kterém jsou i hezké holky, takže na Barče. Také se Mi tu dobře píše – holky, pivo, slunce, voda, vzduch, písek, tráva, ryby, žáby a tak dále. Samé plusy. A nyní navíc:

"Maj svýt lejdy džejn"

Myslím od Rolling Kamenů nebo od Valících se Stounů anebo od nějaké úplně jiné kapely, to je fuk a nechce se Mi nyní webovat. Anebo jo, počkej pár hodin, protože musím až doma. U vody nemám zřízeného Tydlitáka.

Tak jsem doma, ale nemůžu to zjistit, protože musím psát další klas. Takže tento končí větou:

U vody nemám zřízeného Tydlitáka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře