445 Perkuzní situace

25. červenec 2013 | 14.11 |

445       Perkuzní situace

Potkal jsem Ji v Kokršpanělském národním parku Šumava. Byla tak moc hezká, že jsem v mžiku zapomněl, kde se právě nacházím. A neměl jsem termosku s Vařínama, abych se napil a našel se. Perkuzní situace. Ale neměl jsem ani bubny, abych se z ní mohl dostat. Co Ti mám povídat, vlastně psát, vlastně číst, abych nemusel stále používat slovo vlastně? Myslíš vynechat ho? Vlastně jsem si to také původně myslel a vynechával, ale nebylo to ono.

Cokoli napíši jedním perem, vlastně propiskou, ale jedním dechem, vlastně jedním vrzem, tak to je vono. Vícero vrzama si to ani představit nedokážu, natož vrzat. Jakékoli pozdější úpravy, přípravy i nápravy jsou vysloveně napsáno, teda napsaveně přečteno, paskvilující. Mám rád text, plynoucí z jedné. Jako ve fotbale, ale z propisky na papír. Pak jen Revize – ABC, muří noha, pravopis a gramatika a je to. Protože, kdybych dělal jakékoli úpravy, nenapsal už nikdy tolik dalších klasů, což by pro Mě byla velká finanční škoda, když si uvědomíš, že 1000.- Ojró za řádek.

Ale vrátím se na Šumavu, holka se jmenovala Michaela a už jen při vyslovení tohoto jména se Mi vždycky vybavila krásná žena a to jsem do té doby neměl se žádnou Michaelou jídelní lístek snězený od spoda až nahoru. Jednou jsem se dostal až na kozy, ale dál ani prd. Doufám, že to tak nezůstane na věky třeba F. L. Věka, jak by napsal Lojza. Vono napsat se dá lehce ledacos, když máš lehkou propisku. Ještě lépe se Mi píše, když se u nás rodí stále takové množství nejkrásnějších holek. Vůbec si nyní nedokáži představit, jak by se Mi psalo, kdybych žil jinde.

Obávám se, zda už nejsem trochu úchylný, když si například dám mnohem raději kuřecí ňadro, než stejk ze stejného domácího zvířete. Oba pokrmy jsou připraveny podobným způsobem, třeba na grilu, ale jak mám možnost vybrat si, vždycky sáhnu po kozách.

Skoro všechny jsou totiž nádherné. Ale napsal jsem skoro, protože ne úplně všechny Mi zvednou pinďoura do pozoru. Ani po třetím pivu. To už bych musel mít alespoň týdenní půst. Nebo třídenní? Nebo pár minut? No, to určitě ne. To spím tvrdě. Asi jako každý zavražděný chlap, doufám.

Protože povídat si chtějí pouze holky, jak již víš.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře