447 My singls

26. červenec 2013 | 05.35 |

447       My singls

Občas jsem Singl, ale protože nevím, jak psát klasy, když spermie chtějí řádit a páchat, tak musím furt myslet na Tamty. Ale nebudu Je nazývat, aby sis o Mě nic nemyslela. To je sice nemožné, ale nebudu to rozvádět, abychom se nerozvedli. Jde o Ta domácí zvířata, která se dmou Některým v podprsenkách, Jiným volně pod nějakým hadříkem a Těm nejpevnějším i nad Ním. Třeba na Barče. Tam je to vůbec nejlepší, protože rovnou mohu zrevidovat celé tělo: nohy, bříško a třeba ještě zadeček, abych Ty kozy také jednou vynechal.

Celé tělo je k zulíbání a jakmile narazíš na jakýkoli otvůrek, okamžitě vstrč jazyk. Otvůrky jsou od toho, aby se do Nich vstrkovalo. Proč myslíš, že by Je jinak Tvořič stvořil? Jistě, některé otvůrky mají i další funkce, ale tato je zásadní a tedy nevynechatelná. Při každém nevynechání uvidíš i uslyšíš, žes udělal dobře. A hned Tě bude holka víc milovat, když budeš do každého otvůrku vstrkovat.

Máš k tomuto účelu dvanáct použitelných vstrkováků. Nohama se odstrkává, nevstrkuje a tedy nepoužívej. Zkusit Je ve výjimečných případech jistě můžeš, ale pak si nestěžuj. Dvanáct vstrkováků je vyzkoušených a stačí bohatě. Nic se nemá přehánět a počet vstrkováků už vůbec ne.

Přál bych si umět ovládat vše, co mohu. Ještě lépe i to, na co si jen tak pomyslím. A úplně nejlépe i to, co ovlivnit nelze. To by se Mi moc líbilo. I pro Tebe by To bylo To opravdu nejlepší. Ale dokázat Ti To zatím nemohu, tak se nezlob. Když kdokoli opravdu nemůže za cokoli, nelze se na Něj hněvat a zlobit už vůbec ne. To je předem vyloučeno a zakázáno kdekoliv na světě, kde jsem to vyloučil a hned poté zakázal. Akdyž se navíc cokoli vylučuje předem, je To ten nejlepší možný způsob a rodí se pak děti. A občas i krásné. Z krásného sexu, krásné děti.

Tady vidíš nebo slyšíš, k čemu jsme se tímto velice nenápadným způsobem dostali. Hezký sex s krásnou ženou nebo krásný sex s hezkou ženou anebo nejkrásnější sex s hnusnou ženou. Ne, takovou variantu vynechám. Jen jsem si Jí představil, myslím Tu škaredku, nepostavil se Mi ani chlup, který nikdy předtím nezklamal. Natož, aby se Mi postavilo, co je zapotřebí, když je třeba. Vůbec si nedokážu představit, že bych byť jen políbil Hnusku. I kdyby o Ní kolovala jakákoli, i nejfantastičtější sexualistická pověst. Klidné šťávy v žaludku jsou Mi zatím přednější. Tento týden ještě určitě. Už je pátek, atak vydržím, doufám.

Hned v pondělí Ti dám vědět, jaký bude stav, neboj.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře