459 Bruslí, běhá i skáče

4. srpen 2013 | 08.00 |

459       Bruslí, běhá i skáče

Zaprvé si hochu musíš uvědomit, jestli Ti jde o to dostat Jí do postele. A zadruhé, jestli do Tvé. Podle toho se musíš patřičně chovat a někdy i dost dlouho vydržet. Pokud Ti za to holka stojí a Tobě občas také, tak musíš vydržet. O to lepší pak je to, abych přidal rým či verš.

Ale nyní odbočím, protože asi tříletá holčička povídá:

"Babi, ten nanuk není tvarohovej!"

A jaký teda je?

Úplně normální."

Zadruhé si musíš uvědomit, že po určitém čase by mělo nastat povinné střídání partnerů. Skoro ve všech namáhavých sportovních disciplínách se také střídá. Hokej, fotbal, basket a nebudu je všechny vypisovat, abych se nevyčerpal a nebyl také vystřídán. A je to úplně normální, běžná a logická záležitost. Ten, kdo už nemůže lapit dech anebo padá na pusu, jde na lavičku. Odpočine si chvilku a šup na led, trávu či na parkety. Tak to bruslí, běhá i skáče a je to v úplném pořádku. Horší případ nastává, je-li v tom bordel. Když je například střídán jedinec, který ještě může, druhým, který ani nemá zavázané brusle, kopačky nebo botasky.

Jde samozřejmě o to, zda si to pouze o Sobě nemyslí, že ještě může a partnerka dávno ví, že už ne. Je pak vystřídán, ať si mumlá, co si mrmlá.

Ale není to vůbec na škodu, odpočine si, rozhlédne se a vybere si jakýkoli další sport a vzhůru k atletickým výkonům!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře