463 Jednou to vyjde

6. srpen 2013 | 06.02 |

463       Jednou to vyjde

Nebo jen s jednou to vyjde? Vyprávěl Mimůj kamarád, o kterém bezpečně vím, že pokud zrovna nelže, tak vždycky mluví pravdu, že byl spolu se dvěmysvýma kočičkami, které miluje, na excelentní párty. Oběma  kočičkám to moooc, moooc slušelo. Všichni se bavili tak dobře, že bylo jasné, že si tento večer velice hezky užijí. Zrovna Mu náhodou vyšlo, že ten den provedl celoroční úklid, atak tajně doufal a veřejně se dopředu culil na všechny, že bude mít po skončení párty obě najednou. Dodržujeme totiž oba, Já a Mimůj, třetí nebo sedmé, velice důležité pravidlo:

Škoda každého sexu, který padne vedle nebo mezi nějaké úplně jiné milenky a milence.

Z párty odcházeli všichni tři společně, atak byl celý natěšený, jak si představoval a maloval následné chvíle, které budou následovat po těch, jež zrovna volně poletovaly kolem. Ale před Jeho hnízdem se s Ním holky rozloučily polibkem, který byl tak neoblomný, že jsem ho snadtak, tedy polibkem, ani neměl nazvat. Pro Neználky:

Snadtak je nové slovo, proto dohromady.

Kamarádovo jméno neuvedu, protože jich má tolik, že už bych nikdy nemohl napsat žádný další klas, jak bych je stále psal. Kočičky mají jmen ještě mnohem víc, než On, proto ani nemusím psát to, co nebo nic anebo zase tamto. Navíc se Mi každou chvíli v mozku urodí tak skvělý fór, že už se dopředu i do stran chechtám. Ale také nejde napsat.

Až se Mi ho napsat podaří, tak ho teda napíši a zasměješ se také, alespoň fto doufám.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře