467 Fakt to nejde

8. srpen 2013 | 08.31 |

467       Fakt to nejde

Řekla Mi, že stále píši o Něčem, co už Nikoho nebaví. Že se Jí a všem, se kterými mluvila, stýská po klasech, které jsem psal dřív. Milerád bych Jim všem vyhověl, protože Je miluji, ale půjde Mi to asi dost těžko, protože by se zase Mě, stýskalo po klasech o Něčem. Ale pokusím se Něco s tím udělat. Jenže jsem šel podél Labe, které protéká pod Ústím, potkal jsem Waldu a ten pronesl geniální větu:

"Příroda si s námi dělá všechno, co žena chce."

A Někdo jiný, snad Hrabal, řekl:

"Muži jsou ženského rodu."

A Já s Waldou souhlasím, ale s Bohumilem ne. Žena totiž komunikuje s ostatními živočichy v přírodě jistou částí Svého těla, která začíná na velké Ká. A tu příroda sleduje, slyší a poslouchá pozorně. Teda ani ne tak příroda, jako spíš chlapy, kteří ještě zdravě dýchají. Oni i chlapy, kteří hodně kouří, dělají to samé jako Ti se zdravými plícemi, ale dýchá se Jim přitom trochu hůř.

A že muži jsou ženského rodu, je stejná blbost jako třeba, že Údy jsou Undy. Bohumile, Bohumile...

Ať již se již píše o čemkoliv, jedná se vždy o analogii sexu a pokud ne, tak se jedná o Něco jiného. Možná, že se s tímto Mým výrokem nedá souhlasit, ale to je tak vše, co se s Ním dělat dá. A co se dá dělat se Mnou? No, toho je dost, ale nejde to vše napsat.

Víš Ty co? Dělej si se Mnou, co chceš.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře