468 Omluva, pár postřehů a EU

9. srpen 2013 | 11.30 |

468       Omluva, pár postřehů a EU

Omluva:

Omlouvám se všem ženám, které jsem v minulých klasech jakkoli nepatřičně nazval a Ony nemohou za svá nadbytečná kila z důvodu nemoci. Ale tlustoprdkám, které žerou stejně jako Já – na závěr třeba Vařína s čokoládou, tak Těm ne. Dále se omlouvám Těm, které váží hodně stářím. Také jsem nějak starý a také něco vážím.

Jedna mladá odbornice na tuto problematiku Mne totiž otevřela zavřené oči a osvětlila Mi tento problém Komentářem k článku: 456 Sedla si:

camilla: no jak vidno si hovado, měl by sis uvědomit, že jednou budeš taky starej a ošklivej. A jestli by měli někdy uzákonit takovou pindovinu tak ja sem činskej bůh srandy. Vážně mě dostává jak si někteří lidi neviděj do huby (na klávesnici) WTL Camilla

---

camilla.pise.cz

06. 08. 2013 - 06:13

apv: Milla Camillo,

už jsem dávno taky starý a ošklivý, do huby si vidím přes zrcadlo, na klávesnici zatím přímo a uzákonit se toho, na základě Mých pinďovin, bude muset ještě hodně moc.

Měj se hezky

APV

Pár postřehů:

Co se rozhodnosti nerozhodného týká, je na tom tak, že má-li se rozhodnout do kterého pabu půjde s jedním kámošem anebo do jakého s tím samým, taksetak dlouho rozhoduje, až jde nakonec do toho, kde být nechce s Někým jiným a je tam, jak na trní.

Buchtě nesmíš ukázat, že Jsi do Ní zamilovaný, jinak s Tebou ani nezačne.

Kdo pozdě škodí, nikomu neuškodí, ale nikam nedojde a Tvoje holčička se určitě nestačí stavit před půl desátou, takže po půl jedenácté na Ní můžeš v klidu začít tak slabou půlhodinku čekat.

Hm je hezké a obrovské slovo, tvořené mnoha písmenkami.

Někdo třeba ani nedokáže naladit kytaru. Já jí teda také nedokážu naladit, ale dokážu napsat, jak bych to dělal, kdybych to uměl. A kdybych to uměl, tak bych na ní také skvěle hrál. Protože, když už, tak už.

Člověk přece nemůže říct až za pět minut něco, co si nyní, teda 300 sekund předtím, zformulizuje. Protože se vyvíjí, akdyž se vyvíjí, tak se Mu mění i světonázory. Samozřejmě ty hlavní, které se týkají řezaného piva, Vařínů a čokolády, ty jsou nafurt, ale takové ty podružné, ty se mění. Nebudu je všechny vypisovat, protože jsou jich mraky.

Žena je nejkrásnější, když se vzteká. To má ve tváři výraz a je k sežrání. Pomilovat Ji na místě chlape, musíš ihned. Důvodem ke vzteku musí ovšem být taková obrovistost, jakože Jí třeba Někdo neposlal puntík do mozaiky nebo tečku do věty. Nebo nějaká jiná záležitost, ale s podobnou významovou důležitostí. Ani postel nehledej, abyses nezdržoval.

Nevýhoda žen je ta, že jsou strašně nervózní, kdežto My se jen, hned naserem.

Evropská Unie:

Všechna auta budou mít volant uprostřed palubky. Pedály budou seřazeny zleva doprava takto:

Brzda, plyn a spojka. A na každý měsíc Unie vyhlásí, po které straně silnice se bude jezdit a na křižovatce bez označení hlavní, podle jaké ruky. Unie si totiž všimla, že je hodně leváků, kteří se chystají protestovat a lobovat za Svá práva. Další podmínkou k jízdě je minimálně 1,5 promile.

Takže pokud chceš někam v Unii jet, musíš předtím chlastat, jinak přijdeš o ženu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře