472 Bamblbý

13. srpen 2013 | 09.52 |

472       Bamblbý

Bamblbý je anglicky zpackaná včela, neboli po česku, čmelák. A z toho logicky vyplývá, že ze zpackané ženy se časem vyklube muž. Občas bude také, stejně jako onen bzučící hmyz, v překladu bamblbý. Ještě častěji je takový nejen v překladu. Ale nejedná se o žádného blbce, jde jen o bamblbce a to je někdo úplně jiný. Bambitka také není žádná bitva nebo mela, ale střelná zbraň.

Bamblbý muž není vůbec hloupý, jen není tak trochu, úplně chytrý a za to přece nemůže. Tak na Něj buďme hodní a hlavně Vy, holky, na Něj buďte hodné. Potřebuje Vaši něhu ještě víc, než kdyby měl mozek, poskládaný ze správných a fungujících závitů.

Apak k bamblbému je bamchytrý. Skoro ten samý čmelák a téměř se Mi chce napsat něco, co musím ještě trochu promyslet. Tak ne, nenapíši to. Při promýšlení jsem zapomněl, co se Mi to vlastně chtělo.

Ale právě nyní jsem si zázračně uvědomil nebo zpětně přečetl, že mám napsat promyšlenost o bamchytrákovi, který by se, logicky z předchozího, měl vyklubat ze ženy velice hezky vydařené. A to už je úplně jiné kafe. Jedná se již skoro o Vařína, atak se Mi to začíná líbit a bavit ještě víc. Jenže k napsání promyšlenosti je asi zapotřebí myslet, nebo něco v tom smyslu dělat a na to jsem dost líný. Nebo se Mi jednoduše nechce. Vyber si Můj výběr. Já mám vybráno a v 17 jdu na řezané pivo s kámošem.

A to je také Můj dobrý výběr, lepší, než Vánoce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře