475 Rádky a rádi

14. srpen 2013 | 16.17 |

475       Rádky a rádi

Přemýšlím nyní o tom, kjak vysokému cíli se mám přiklopit. Nenapsal jsem nachýlit či uchýlit, protože nejsem přece žádný úchyl. Čím nižší cíl, tím splnitelnější, o tom není sporu ani pochyb. Proč tedy zachraňovat celý svět, když Mi stačí Teplice a okolí? Zbytek světa Mne nezajímá, pokud teda zatím o Něj žádný zájem nemám.

Něco jiného nastane, je-li třeba na večírku jakákoli hezká žena. Je-li navíc volná a svolná, rázem vím, co s načatým večerem. Ona to ví ještě líp, atak se nezdržujeme žádnýma zbytečnostmi a směřujeme rovnou do Gagarinky, kde jak se právě nyní dozvídáš, bydlím. Problém ovšem nastává v případě, že jede víc holek, než kluků. Já ho teda vůbec nechápu, ale holky zřejmě ano. Nejenže tedy vydrží víc, než člověk, ale také toho mnohem víc chápou. Pro Mne dost nepochopitelná záležitost. Ale holky jsou holky a není třeba k tomu nicvíc dodávat. Snad jen to, že kluk ani nemůže pochopit všechno, stačí přece, že rozumí fotbalu a politice. A o čem by se pak s holkou bavili, kdyby rozuměli všemu? Stačí, že občas nabrknou záležitost, které oba rozumí nejlíp a hned hrozí bitka. A s holkou je mnohem lepší dělat úplně jiné zajímavosti, než účastnit se jakékoliv bitvy. Pokud teda zdolávání vrcholu hory nenazýváš bitvou. Říkej si, co chceš a nazývej cokoli jakkoli, ale název bitva se Mi k této interesantní záležitosti moc nehodí. Bijí se soupeři, kdežto vrchol zdolávají kamarádky a kamarádi a zdolávají ho spolu rádky a rádi.

Není-li se divit čemu, je to k ničemu, zpívají Furré a Já jim dávám za pravdu svůj souhlas.

Nechávám nyní rozepsáno, protože bohužel musím do města, doprkýnek toaletních... Tak chvíli nečti.

Už zase můžeš:

Jsem tu a píši, atak můžeš zase zvesela číst anebo poslouchat. Není-li se divit čemu, je to k ničemu, jsem napsal jako poslední, než jsem musel mazat do města. Tak se k tomuto nyní vracím a přihazuji, že u nás je stále se čemu divit. Někdy se už ani nedivím tomu, že se stále něčemu divím. Fůrt stálá přehršel divností. Atak nezbývá, než se stále divit a nic jiného nedělat. Divnost už je holt holka taková, ale je-li navíc i zapeklitá... (přečti: v závorce tři tečky). Vysvětlení pro všechny, co dříve nečetli:

Nejvíc miluji holku nejzapeklitější. A to pro vysvětlení musí stačit, protože se Mi v tom nechce moc šťourat. A navíc se potřebuji vrátit do klasu Rádky a rádi.

Ale už toho moc nenapíši, protože jsem si všiml, že se blíží konec stránky a to je třeba rychle napsat tečku, tak jo, tečka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře