476 Soulož nebo sounož?

15. srpen 2013 | 07.36 |

476       Soulož nebo sounož?

Budeš se tomu možná divit, ale někdy si fakt nejsem jistý, co přesně jdou dotyční spolu vykonat. Jsou samozřejmě případy, kdy je vše jasné. O takových ale psát nesmím, protože Žádnou a Nikoho nezajímají.

Takže nastupuje sounožení a nejen pro začátečníky:

Schody jsou vysoce efektivní tréninkový bezvaběh. Skoky sounož po jednom, dvou, třech, čtyřech, pěti či dvaceti schodech. Skoky sounož přes dva nahoru, jeden sounož dolů, znovu přes dva nahoru, atak pořád dokola, až se v posledním patře praštíš o strop a uvědomíš si, co blbneš.

Plavání na boku, základní znak.

Starší literatura uvádí podle různých variant provedení názvy jako znak soupaž, sounož soudobý, znak sounož soudobý, apod. Ovšem pro naše potřeby je nejdůležitější samozřejmě jako hlavní typ - znak sounož soudobý, takzvaná skorosoulož. Ale zase o něm kulva zákazu nic napsat nemohu. Atak napíši, jak se připravit na trailový trénink:

Přeskoč circa 15 cm překážku sounož, načež vyskoč sounož co nejvíce do výšky a pak opět přeskoč sounož přes překážku. Toto opakuj do zblbnutí a někdo si pro Tebe určitě přijede, neboj.

Také Šplh na tyči 4 a půl metru, šplh na dvou tyčích 9 metrů, šplh na třech tyčích 13 a půl metru. Atakdále. Když Tě to omrzí, tak si zkus zašplhat na dvou tyčích najednou.

Dále pro Tebe mám připraven člunkový Běh 4 × 10 m nebo běh na člunu. Běžet vedle člunu nejde, protože to už se jedná zase o plavání a o něm už jsem Ti napsal o kousek výš.

Poslední tu mám pro Tebe Skok z Místa sounož, švihadlo - 1 minuta skoky sounož a hod Na koš také sounož.

Všimni si, samá sounož a žádná ta druhá záležitost, která Žádnou a Nikoho nezajímá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře