477 Mořeplavkyně nahoře bez

16. srpen 2013 | 06.26 |

477       Mořeplavkyně nahoře bez

"Tak to je na superklas!"

Poznamenala Radka, která si četla na Barboře pár Mých klasů. Ukázala prstem na ženu, která měla nahoře všechno, jen hadřík ne a řekla Mi, že dotyčná žena je opravdu zdatná mořeplavkyně. U stolu seděl i manželský pár, vlastnící pab a Já jsem si ftu chvíli uvědomil tuto skutečnost:

Žijí-li spolu dva lidé po nějaký čas ve společném prostoru, ohraničeným pár stěnami, začnou se navzájem podobat sisobě. Jakože dvojčatit.

Posloucháš-li k tomu všemu Dámský klub na Frekvenci 1, poznáš, jak holkám tlučou prsa, vlastně srdce (původně jsem chtěl napsat jiné slovo, které tuto krásu plně vystihuje, ale stále ještě nesmím) a hrozí Ti tak erekce.

Právě jsem si přečetl na zdi od Chloé:

 "Když jsem byl dítě, celé noci jsem se modlil, aby Mi bůh seslal nové kolo. Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje. Tak jsem kolo ukradl a požádal Ho o odpuštění."

Al Pacino

Přesně takto nějak si představuji existenci Boha a doufám, že i někteří věřící. Tím ale nenabádám ke krádežím, jen tím myslím, že co si neuděláš sám a zvlášť ve chvíli, kdy nemáš stálou partnerku, žádný Bůh ani buch Ti nesešle. Tak se s tím hochu smiř a vesele onanuj, protože trénink je základem úspěchu v každé sportovní disciplíně. A to trénink poctivý a třeba i několikafázový, jak Ti potvrdí mnoho Těch, které a kteří to někam dotáhli. A je úplně jedno, kam. Hlavní a tedy nejdůležitější je tah na bránu. Ikdyž brána není v našem případě ten nejpřesnější výraz, víš jistě, o co Mi jde.

"Za vším hledej ženu."

Řekl kdysi Kdosi. Trochu bych jeho výrok upravil:

"Stále hledej ženu."

Ať již Tu vlastní, pokud vlastníš anebo Tu zatímcizí, pokud jsi monumentálně sám.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře