480 Předefčírem a fčéra

18. srpen 2013 | 09.21 |

480       Předefčírem a fčéra

Předefčírem jsem věnoval klasy dvěma ženám v Legendě, které začaly ihned číst. Samozřejmě jsem letmobedlivě pozoroval jejich grimasovou mimiku. Jedna se chvílemi usmívala a druhá Mým směrem po chvíli řekla:

"Já to vůbec nechápu."

Odpověděl jsem Jí, že Já také ne. Jedna se zasmála a druhá dál nechápala. Občas se Mi zadaří obdarovat i tele. Kdybyale byly všechny holky bystřejší než My, kluci, dělaly by si s Námi, co by se Jim zlíbilo. Ony si to fpodstatě tak dělají, ale občas se Nám to líbí, atak je to fpořádku.

Problém je mrsknutý na stůl ve chvíli, kdy vyvádějí něco, co Nám již tolik nevoní. Akdyž provedou věc smradlavou a ještě ji třeba i drze přiznají, tak to už vůbec nemůžeme doma dýchat a mažeme na pivo.

Fčéra jsem přijel na Australskou pláž Barbory trochu dřív, než obvykle. Vlajka již byla vyvěšena, atak jsem mohl klidně do vody. Zaplaval jsem si Svou obvyklou dáfku a vydrápal jsem se ohřát na břeh. Sumec již naplno svítil a ohříval Mé mokré a vystydlé všechno. Ftom jsem z vyvýšeného břehu spatřil plavat ženu. Je spousta hezčích pohledů, ale tento Mne velmi vzrušil. Nevím, jak jsou na tom ostatní chlapi při pohledu zezhora na ženu, která plave stylem kozy, ale Já jsem se začal ve Svých plavkách pomalu, ale jistě rozscvrkávat.

A napadlo Mne ftu chvíli, že být věrný pouze jedné holce, znamená být nevěrný Těm ostatním. Trochu to hapruje, vím a chápu, že je docela těžké být nevěrný holce, kterou ani neznám. Ale není to teda celé tím pádem tak nějak špatně? Myslím to takto:

Věrný buď všem holkám, které si Tebe a Tvou věrnost zaslouží. Sice budeš brzo hýkat, ale hrdě. Nevím, zda je to pro Tebe vyznamenání či nadávka, vyber si. Předpokládat, že Ti bude v dnešní době holka stále věrná je od Tebe totiž dost velká impertinentnost či spíš zhovadilost.

Nyní trochu odbočím, protože jsem si uvědomil, jak je skvělé, že v některých rodinách nemusí děti pokládat rodičům žádné nadbytečné otázky. Řeknou jen dík, vezmou si peněženku a jdou nakupovat. Jsou slušně vychované, mají přehled o obsahu a šetří časem.

Ale zpátky k hovadinám. Vidělas někdy věrného člověka? O psovi se toho namluví, ale člověk je Jiný tvor. A je na světě, pokud vím, jen jednou. Pes je tu také jen jednou, ale neví o tom. Čímž se vysvětluje jeho věrnost.

Člověk je tvor, který hodně zapomíná takovéty nedůležité drobnosti. Jakožeje ženatý, žemá děti atakdál. A zvlášť, vidí-li hezkého člověka opačného pohlaví, který se zdá, že také na něco ftom smyslu právě zapomněl. Pohled dá pohled, úsměv dá úsměv, slovo dá také další slovo a to tím pádem už větu, která pak dá další věty a je to na spadnutí.

Myslím, samozřejmě, pád v objetí do postele.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře