483 Mucholapka

20. srpen 2013 | 10.52 |

483       Mucholapka

Po protinožcích uznalo třetí pohlaví i Německo. Tradiční rozdělení na muže a ženy tak padlo po nedávném zlomovém verdiktu australského soudu i v první evropské zemi. Na transsexuály se však vymezení vztahovat nebude a to je škoda, protože budou manifestovat a pak brečet, zahaleni slzným plynem.

Australané budou mít v pase tři kolonky pro určení pohlaví: muž, žena a mucholapka. A Německo, jako první evropská země bude mít od listopadu tuto možnost také. Změna umožní v rodných listech uvést v kolonce pohlaví i mucholapka, pokud se dítě narodí s nejednoznačným pohlavím, tedy s pohlavními znaky ženy i muže.

Až do nynějška bylo nutné vybrat si mezi označením muž, nebo žena i u dětí s oboupohlavními znaky již při narození. Podle nové legislativy bude možné toto rozhodnutí provést kdykoli v pozdějším věku. Daný člověk však bude mít rovněž právo se nerozhodnout a zůstat u mucholapky. Prostě bude si moct vybrat, zda se Mu líbí víc ženy, nebo muži, nebo všichni anebo nikdo.

Takovýto mucholapka si pak může dělat, co se Jí zlíbí. Píši Jí, protože mucholapka je ženského rodu, ikdyž co Já vím, pro co se zrovna Tento rozhodla? Škoda, že si vybrali označení mucholapka, mohli se nazvat nějakým středním rodem a bylo by to lepší iki, myslím jako obojetnější. Je vidět, že jsou ve všem nerozhodní, akdyžuž se rozhodnou, tak blbě.

Co bys ale taky chtěla, po mucholapkách?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře