511 Ať se mládí vydovádí

31. srpen 2013 | 15.26 |

511       Ať se mládí vydovádí

V Nádražní Restauraci Zámecká Zahrada jsem nemohl neslyšet vyprávění hezounké mladé kočičky. Ale patrně asi od půlky:

"...Ty, tak Já teď jenom stojim a nevim, co mám dělat. Byli jsme tam jako na dovolený, pučený klíče. A fšechno hoří. Našim volám, ale neberou to. Hasiči se sem nemohou dostat a sousedům chytla střecha, no fajrák! Když se konečně dovolám mámě, tak se Mne ptá:

Jak fšechno hoří? Jsi opilá?

Hasiči už vodjeli, ale My – pakárna. Ohýnek stále doutnal, ale My už usínali, no prostě pakárna. My to zapálili, ale už se Nám chtělo spát, atak jsme si zpívali a vymysleli novou písničku.

Škoda za 15 Mega. Já cigaretu za cigaretou, ale průser, protože Voni maj v pojistce 10%, takže dostanou jen Mega a půl. No, fprdeli víkend."

A kočička dál vyprávěla. Jak třeba na Slapech nabourali loďkama do sebe. Apak ještě ten samý den zase autama. A poté jeli do nejbližší vesnice a píchli. Zvedali auto heverem a ten praskl. Apak lehounce přeskočila:

"Tancovala a Von se na Ní pořád lepil ňákej kluk. Vona Ho vodstrčila a Von se ale za chvíli lepil zase. Debil, prostě. Atak Ho kluci zmlátili. Ale jen lehce. Pár zlomených žeber, vyražených zubů, trocha krve a tak.

Nic velkýho, znáš to."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře