521 Tolerantní houžef

5. září 2013 | 09.11 |

521       Tolerantní houžef

Napsal jsem Jí, že začínám psát další klas a už mám názef:

Tolerantní houžef.

Ihned Mi odpověděla, že Jí nedám pokoj, aležeto určitě nebude o Ní, že jen zapomněla.

Je prostě chytrá, krásná, houževnatá a tolerantní houžef, která Mě má trochuž ráda, ale nemiluje... Je to velice zábavná mladá žena, trochu hubatá a trochu zlá, na netu drzá a vyzývavá a neMOje. Je hlavně Svoje a z toho si nic nedělám. Už jsem se sice pokoušel zabít, ale nevedlo se Mi. Samozřejmě jen tak naoko pokoušel a předefším na ta Její oka.

Mám rychlejší mozek než klávesnici, nebo tak nějak. Prostě rychlejší něco než tamto. Nejsem disgrafik. Jsem jentaktrochu celejDis, něco jako Dislogik a to Mě baví. Nejvíc Mi vyhovuje, když skoronikdo neví, zda jsem skutečný blb nebo ne. Umím se takitak i tak i tak, tvářit. Vždyť se na Mě klidně podívej a třeba hned teď.

Tak vidíš. Skutečný blb anebo ne. Obojí je správně zároveň. Fkaždém je ukryto víc postaf. A nejen tedy ve Mě. Opravdu fkaždém. Jen je třeba chvíli hledat. V mém případě toho ofšem nebylo třeba. Myslím toho hledání. Já jsem jasnej ihned a každému. Je Ti to, doufám, taky jasný? Kdyžuž každému, tak jsem se snad ani nemusel ptát...

Ale u některých Jedinek a Jedinců je trocha hledání zapotřebí. Samozřejmě u některých to nemá cenu vůbec. Ale o Nich nepíši.

To by byla naprosto zbytečná snaha a tou Já neoplývám, takže nic nebude.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře