522 Perfektivita

6. září 2013 | 08.49 |

522       Perfektivita

Chtěl jsem JednéJí asi po týdnu věnovat další klas a Ona se lehce bránila:

"Když Já to Vaše psaní ale nechápu?"

Odpověděl jsem, že to vůbec nevadí, že mám spoustu klasů, kterým také nerozumím. Dal jsem Jí další a jsem zvědaf, co Mi holka řekne příště. Hele, čistě mezi námy děfčaty, rozumíš pokaždé fšemu, co napíši? Mě stačí byť i jen letmé pochopení Mého Mne. Ajnštajna také nikdo nechápe a komu to vadí? Mě teda rozhodně ne.

E = m . c2

Nebo ty Jeho terorie. Relativity, produktivity a ještě třeba, abych uvedl také nějaký hezký příklad například, terorie perfektivity. Takta Mě trochu zajímá úplně nejvíc. Není sice od Alberta, ale to jí na interesantnosti vůbec neubírá. Trochu Ti jí nyní nastíním:

Terorie perfektivity se tak trochu podobá Mým klasům. Ale opravdu jen z dálky. Také je dost možné, že si to pouze přeji a fše tedy vymýšlím. Připouštím i tuto možnost a nechám na Tvém posouzení. Takže perfektivita:

Ještě málo odbočím, na netu jsem o perfektivitě nic kloudného nenašel. Spousta teorií časem zapadne a na výsluní se udrží jen ty nejgenitálnější. Je to úplně stejné jako s umělkyněma. A u těch druhých je situace ještě horší. Jen Ti největší genitálové jsou trochu známí.

Takže ažnyní perfektivita:

Perfektivita je odvozena od slova perfektní, kterého význam, až na malé výjimky, fšichni známe. Když jsem se tedy pokoušel perfektivitu najít na netu, tak jsem si přečetl hned v úvodu jedné diplomové práce, jedné Diplomové Diplomatky:

"Cílem mé práce bylo ověřit pravdivost hypotézy: Všechny české verbální prefixy, které jsou součástí perfektivního slovesa, promítají presupozici perfektiva."

Stal jsem se na chvíli pachovým Ťumpou a tímpádem už dál nečetl. Netovou výpomoc vzdal a význam perfektivity přiblížil ke slůfku perfektní. Je totak tímpádem jednodušší, neztratil jsem moc času a oto Mi jde předefším, jak jistě víš.
Také fšichni dobře chápeme význam slova perfektní. Už i otec praČech řekl přece na Řípu:  "To je perfektivitní země, mlékem a strdím oplývající!"  Moc dobře sice nevidím, jak mohl vidět z Řípu mléko a medové plástve užvůbecne.
 
Ale dejme tomu, že nekecal, praČech jeden ušatý a My tímpádem už fšichni správně, chápeme význam slova perfektivita.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře