526 Málem průsr

8. září 2013 | 10.39 |

526       Málem průsr

Šlofnul jsem si asitak hoďku a málem jsem dorazil pozdě do Legendy. Spadla Mi pěna, ale místo Mi nikdo nezasedl, atak jsem mohl fklidu začít bumbat a psát:

Jeden Můj velmi Velký kamarád vymyslil opravdu genitální terorii, ale protože jsem bordelář a nemohu Ji najít, tak Ti o Ní nicvíc nemohu napsat, nežjen to, že pojednávala o problému tak problematickém a složitém, že jsem ho ani Já nepochopil. Tímpádem si také vůbec nepamatuji Její anistřípek, což je škoda a patrně v budoucnu možná převrátím byt. Ale dnes ne, protože nemám vůbecčas, psaný jednímslovem dohromady, protože c a č bezmezery těsně zasebou je iki.

Ještě Ti k tomu sdělím následující:

Protože se někde, kluk jeden chytrej domákl, že se Evropská unie snaží zachovat společné kulturní dědictví Evropy – jazyky, literaturu, divadlo, kinematografii, tanec, hudbu, výtvarné umění, audiviozuální umění, architekturu, řemesla atakdále a zpřístupnit toto fšechno i ostatním, tak se rozhodl, že pošle svou Práci do nějakého Jejího Bruselu nebo tam někam. Nyní už jen čeká, až za Ním přijede Nobelova cena a prachy s ní spojené.

Asi Ho budu následovníkovat, také Jí něco pošlu a pak užjen čekat na to samé. Jenže i Jemu jsem napsal, že Jeho myšlenky pravděpodobně Nikdonikdy nepochopí, protože jsou genitální ažmoc. Opravdu velcí genitálové zůstávají ještě pár století nepochopeni a Ti největší nebudou pochopeni anipak. Takový je Náš úděl a jak by řekl pravý ryzý Čech:

"Dis izaur deeestyny."

Ti největší Genitálové s velkým Gé umírají fpivu. Napsal jsem Mu to netovýma drátami, ale ještě se nevrátil z pabu, atak Mi nemohl odpovědět.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře