529 Lucie i Morgana

12. září 2013 | 04.30 |

529       Lucie i Morgana

Probudil jsem se ráno v 5:50. Počkal jsem, až bude 5:55, aby to bylo hezčí a vstal v devět. Proto Ti píši, až nyní, že si myslím, že by ses Jí mocrád podíval pěkně z očí do očí a Já Tě zcela chápu. Ještě ale mnohem raději byses Jí díval někam jinam. Sice si nejsem nyní úplně jistý, kam přesně máš na mysli, ale rozumím Ti nemlichstejně. Dívat se na hezkou holku kamkoliv je příjemné. Otom není nic třeba psát ani potom.

Ale napíši Ti nyní něco ještě lepšího, nežjejen trapné čučení zamilovaného ťuldy. Zamilovaný ťulda je totiž vedle, jak dub nebo nějaký jiný strom, rostoucí někde poblíž. Sice se Mu mohou líbit Jeho fejsbůkové silnice s dotyčnou, ale to je tak fše co se Mu beztrestně může. Fše ostatní je zatrženo a tudíš nepovoleno. A nepomůže Mu Žádná, Nikdo a Nic. Ani Lucie a ani Morgana. Už jsem to napsal, že je prostě vedle jak nějaký strom v lese a může být ještě rát, že může stát, sedět i psát.

Lucie je programová vedoucí DDM a Morgana NZDM. Toznamená, že Lucie je pedagog volného času Dětského Domova Mládeže a Morgana sociální pracovník Nezákoného (ale) Zdaněného Domova Mládeže.

"Fšechno příjemné v životě je buď nezákonné, nemorální nebo se po tom tloustne."

Říkají obědvě. Ale mají pravdu jen do té chvíle, pokud jdeš po sexu do lednice a cokoli tam také najdeš. Je-li prázdná, tak stloustnout po příjemné atletice s holkou fposteli přece nemůžeš. Apak naopak, hubnout budeš. Dokud nezemřeš hlady.

To dá rozum, aprotože jsou obě holky dost chytré, tak by to mohly pochopit a cokoli do ní také nakoupit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře