537 Ohýbání

16. září 2013 | 08.02 |

537       Ohýbání

Napsaly Mi dvě holky dohromady jednu větu. Ftom (také) se sNima liším. Napíši kliďánko aSám hodně vět za pár minut. Ale nyní zkopírovaný kousek fejsbůka:

Holky:

"ohýbáním češtiny vzniklo ohýbání ženštiny a oboje je krásné"

Já:

"myslíš, že počátky ohýbání žen se zrodily z jazyka? fpravěku toho chlap moc nenamluvil a ohýbal pořád a stále, to ažnyní musíme žvanit, chceme-li ohnout"

Ještě malá vysvětlifka:

dvě holky se rovnají do jedné, která má osmnáct křestních jmen, proto jsem napsal myslíš a né myslíte.

Alenyní se ksobě přidávám a potvrzuji hlavně to žvanění. Cojen Já se nažvanil, abychsi mohl aspoň sáhnout na něco. Raději nebudu konkretizýrovat, protože chci nyní psát anemuset mrskat sprchou. To bubu ažvečer, kdysispojím hyenu sesexem a spexesem. Divíš se proč spexesem?

To mám od Jedné, kterou nebudu jmenovat, abych Ji nejmenoval. Je totiž tajná a vždycky ažuMě roztaje. Ale až připexesu. Anisi po sexsesu nechce povídat. Rovnou pexsesujeme. Ještěže jsem je fpravěku nevyhodil. Nejraději mám večerníčkové sexseso. Kelímek a Moucho Můrka, Špachtlík a Bagetka, Vjetnamčíček adalší, které také nebudu jmenovat, ze stejného důvodu. Sice utoho usínám, ale fůrt lepší, nežkdybych musel říkat a poslouchat souvislé, celé a opčas i smysluplné věty. To je fak nejhorší staf, kdyžsi holka chce povídat smysluplně a dlouho. Já ftu dobu jindy, než ftu chvíli, většinou už vstávám a ftu chvíli ještě ani nesmím jít na kutě. Rituály jsou rituály a musejí se dodržovat. Teda nemusejí, ale měl bys je, chlape, alespoň opčas dodržovat, ať máš doma klid.

Také je dobré předstírat, že se snažíš, ale nech Ji vždycky vyhrát. Také tottak dělám a ani nemusím předstírat. Snažím se dovopravdy, aleprotože už fpodstatě spím s párátkama fočích, tak stejně jednotlivé malůfky nevidím a tudíž nerozeznám.

Myslím si, že kluk by měl mít ftu chvíli povoleno otáčet prvních 5 až 7 karet apak teprf tu druhou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře