538 Vědci s Velkým V, Vědí

16. září 2013 | 08.03 |

538       Vědci s Velkým V, Vědí

Nedávno jsem se dozvěděl, že Vědci s Velkým V, Vědí, proč muži víc podvádějí. Může za to podle Nich, teda podle VéVéVé, Jejich, teď už kluků, větší sexuální touha.

Sexuálnímu pokušení se mohou kluci snažit odolávat stejně jako holky, neschází jim vědomá kontrola nad sváděním a tím, zda skončí fposteli nebo ve sprše anebo někde úplně jinde, například ve skříni na nářadí. Ataké se kluci hodně smaží, Jejich kontrolní mechanismy však častěji selžou, protože kluci mají sprostěsilnější sexuální touhu. Tak to tvrdí aktuální psychologický výzkum a tři Véčka.

Kluci mají tedy sprostěsilnější sexuální touhu, proto prý hůře odolávají sexuálním pokušením, říkají Véčka.

Podrobili kluky a holky na malý drobky a Ti a Ty pak měli popsat skušenost, kdy je přitahovala některá nebo někdo, o kom věděli, že by si Sní či Sním, neměli nic začít a mělibyse raději pěkně najíst. Poté třem Véčkám odpovídali na sérii otázek. Véčka zajímala síla touhy, kterou cítili, co fše dotyční klucii a holky podnikli, aby pokušení odolali, a nakonec i to, zda věc skončila intimními hrátkami a románkem, nebo ne. Jestli se zkrátka a dobře a pěkně a dlouho pomilovali, nebo ne.

"Kluci měli větší tendenci sexuálnímu pokušení podlehnout a mohla za to síla impulzu," shrnují Véčka. Kluci a holky se podle nich neliší v pokusech o vědomou kontrolu, jen kluci při nich zkrátka častěji selžou.

Atak zato, chudáci kluci, vlastně vůbec, ale vůbec nemůžou. Tak si to holky konečně uvědomte, pochopte a nezlopte se na Ně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře