54 Perpetuum kafile

2. květen 2013 | 16.27 |

54        Perpetuum kafile

Velice mne dnes zaujalo, že na Burze cenných papírů prošli zajímavým vývojem i Centrální depozitář cenných papírů a POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE.

A dále jsem si uvědomil při odeslaných písmenkách na fejsu:

jdu vařit (v mém případě se to týká vždy dalšího kapucína)

a hlavně vzápětí při došlé odpovědi:

vyroste z tebe kafovník

... že se budu sám sklízet, mlít a vařit stále dokola - Perpetuum kafile. Nyní ale přemýšlím, jak se budu volně procházet po městě s rašícíma bobama na viditelných místech mého těla. Pod oblečením to bude fuka, ale mimo? No, uvidíme, uslyšíme a možná i ucítíme... Občas takovéto procházky vykonávám. V létě hlavně projížďky na kole, ale jezdím rychle, a tak se bojím, abych část úrody nepoztrácel. A jednou týdně chodím do Stodoly na pivko. Tak tam to bude hodně zajímavé...

Asi se před každým opuštěním bytu sklidím a pěstovat začnu zase až po návratu. Tak to bude určitě nejlepšejší. Je rozhodnuto a nebude mi nikdo závidět a také mne nikdo nebude libovolně otrhávat a sklízet tak MOJÍ úrodu.

Docela mne nyní zajímá, jak bude návštěvám chutnat MÁ káva. Mám doma stále přibližně pět druhů, plus různá kapučína, ale kávu z mého kafovníku zatím nikoliv. Budu se muset začít při sprchování více sledovat. A nejen na obvyklých místech. Boby můžou začít rašit kdekoliv. Alespoň si to myslím. Ale ať začnou, kde začnou, hlavně AŤ ZAČNOU. Už se těším na jejich chuť. Mám rád různé druhy kávy, a protože jich pár denně vypiji, tak je často střídám. Ale kliďánko a rád si ověřím další druh. Kór, bude-li z vlastní produkce. Už, aby to vypuklo. Přesněji, aby boby vypukly, lépe začaly pučet a já na ně čučet... ale hlavně sklízet, drtit a zalévat právě dobublanou vodou a BUMBAT.

Jdu vařit, abych pučení zase trochu popostrčil...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře