545 Sladký je den

18. září 2013 | 08.45 |

545 Sladký je den

Nevím, zda přesně rozumím textu Zrní, které zpívá v refrénu něco. Ale čapnul jsemsi názef, protože Zrnka pokračují písmenkami:

"... kdy mohu psát..."

A s těmami se totožňím. Také jeMi sladce, když mohu psát, ataktotaké dělám každý den fůrt. Když teda mohu. Nyní náhodou zasejo, atak se jen lechce dloubu někde a čekám ažspadne nápad. Ajá čekám tak, že píši, aby nápad padal do měkkého. Je totak pro něho lepšejší. Vímto, protože totak dělám užfůrt a von si libuje. AJápak také fpřípadě, že se Mi, kluk jeden ušatej, líbí.

Chtěl jsem nyní napsat jednu větu, kterou nakonec nenapíši, protože napíši úplně jinou. Ještě předtím se Tě ale zeptám, jestlisiuž pomalu, ale jistě zvykáš na můj vystříbrněný styl? Až vypadnu vod mikrofóna, přisedni si, pokud jo. Tak tobych měl ajdu po nápadu.

Vzpomněl jsem si, že Nás na záklatce učil jeden fantastickej učitýlek jazyk, který máme fšichni fpuse. Bohužel Mi z Jeho jména utkvěly jen křestní písmena, která zní najednou Richard, ale říkali jsme mu fšichni Rýšo, s tvrdým y. Ten nás naučil, že ve vyjmenovaných slovech také píšeme raději tvrdá y, protože jsou holky vždycky rači, když máme My kluci, v kalhotách tvrdá y než měkká íčka. Je topak i podle holek s Náma lepšejší. Bohužel nebyl Rýša ani holky konkrétní fčem lepšejší, atak si myslím, že asi vefšem. Fšechno je tedy s klukem lepší, má-li tvrdé y, než měkké íčko.

Sice nevím, proč ho máme mít někde úplně jinde, než na papíře, ale Ríšovi jsem vždycky věřil fšechno, takže nebudu dál hloubit příkop.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře