546 Jde o zdání jako o zdání

18. září 2013 | 08.46 |

546 Jde o zdání jako o zdání

Jistě chápeš, žejde o zdání jako o zdání a ne o zdání jako o zdání, atak nemusím nic vysvětlovat.

Jednou budu totiž tlustý jako takové růžové zvíře nebo klidně i zvíře jiné barvy, protože mám nastavenu taxu 1000,- Ojró za každý řádek, který napíši. Fšimla sis jistě, že jsem začal psát čistotně, když jde o prachy. To je zapotřebí, protože nakladatelky a nakladatelové hnidopišsky píší takétak trochu tak. Aby si tedy holky a kluci jedni spisovní, nemysleli, že tak psát neumím, aže se nad Ně jakkoli povyšuji. To samozřejmě dělat ani nemůžu, protože jsem výš již od narození. Pokud to teda jsou prcky a prckové, tak pod stopade. Kdyžuž mám být vyšší, tak vohodně. To je Moje krédo a zkráceně:

"Kdyžuž, takuž."

Je pravdou, že díky nastavené taxe, skoro nepřetržitě každý den feletonuji. Dnes zase užasi 37 hodin a už mám vyfénované skoro fšechny dopolední feletonáty, týkající se této sumy.

Ale napsala Mi známá, že by jedno slovo zMého slovníku úplně vyškrtla, abych ho již nepoužíval, že se Jí nelíbí. Protože ho ofšem přesně nespecifikovala, taksemse Jí zeptal:

"Nejena nebo jelena bys škrtla úplně?"

Ale rovnou jsem dodal, že Já jsem autor a Já si tedy určuji. Nemůže Mi nikdynikdo vyškrtávat slova, že to fakt není myslitelné.

Ať nezlopí, protože nikdo nesmí zlopit autora.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře