550 Mít dobrého komplikáče

19. září 2013 | 10.48 |

550 Mít dobrého komplikáče

Fstával jsem dnes f6:06 a zjistil jsem, že nemám prachy. Tak musím přepadnout ňákou banku, která je napěchovaná, ale ještě nevím jak? Musim to vymyslit tak, aby Mě nelapli moc brzo, protože to by se Mi moc nelíbilo. Ftom Miale neporadí Žádná, Která banku ještě nikdy nepřepadla. A Ta, která jo, tak Mi také neporadí, protože nevím, do jakého chodí pabu. Ale prachy by se mi šikly, takto musím nějak vymyslit. Nejlépší je, mít sesebou Nějakého komplikáče, ale žádného takvhodného neznám, atak do toho nejdu. Pak si také budu užívat Sám - Já, Já, Já, jenom Já...

Jak spívá Petr. Petr je totiž chytrej kluk a také si užívá Sám. No Sám, s holkama samozřejmě. Jinak se přece nedá o nějakém užívání mluvit. Tedadá, ale jenom mluvit. Užívat je odvodněné slovo od kratšího – žít, alejak kněmu foukneš u a va, takuž tam musíš rovnout přifařit iholku. Nejlépe pěknou, jasně. Pěkná iholka je totiž Ta nejlepší, Která se dá přifařit kamkolif a nejlépe tedy k Tobě. Teda ke Mě. Kdyžuž přifařuji pěknou iholku, tak raději ke Mě, jasný. Dám Ti šanci, pokud se Mi iholka znepěkní, ale toaž zadýl, vydrž.

Také je možné, žese Mi neznepěkní nikdy, ale to by ftom byl zakopanej, abych Ti nešoup nějakou Jinou, kdyžuž jsem Ti slíbil. Znáš Mě, že držím větu, tak neměj obavy o strach.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře