552 Cháma Loén

20. září 2013 | 16.07 |

552 Cháma Loén

Přišel jsem nato, že se dokáži proměňovat. StačíMi napár sekunt zatnout chrupy a je to. Začalo Mne to bavit a zkoušením jsem přišel nato, že čím déle zatnutý vydržím, tím je výsledná proměna dokonalejší. Chci to dotáhnout takna týdenní zatnutí, které seMi zatím alemoc nedaří. Neustálé naléhavosti Mě nutí tnutí fšdycky přerušit.

Zároveň s postavou se Mi promění také šatník, botník i chlebník. Příklad například – modrý kartáček na chrupy se promění v růžový, atakdál. Zvířecí Cháma Loén mění pouze svou barvu podle emocí. Já se měním také podle toho, jak jsem zrovna nemocný, ale oproti zviřátku kompletněji. Hlavní výskyt Cháma Loénů je na Madagaskaru, kde žije nadpoloviční většina fšech druhů. V současné době žije v Evropě pouze jediný druh. Cháma Loén obecný, který je rozšířený kolem celého Středozemního moře v jižním Španělsku. Atam tomám rát a budu se tedy stěhovat.

Vždyckyněkdy jsem si přál poznat ženský orgasmus na vlastní kůži. Nyní mohu i na vlastní vagínu. Stačí pořádně zatnout, abych byla kočka a jeto.

Už se těším, hnet zatínám a zasjednou doufám ftýdenní zatnutí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře