553 Grupáče na dálnici

22. září 2013 | 05.48 |

553 Grupáče na dálnici

Je přítomen Patrik nebo vlastně Áda? Ne, tak nakonec tu mám napsaného, chlupatého Otu. Oto, neruš. A neruš Mě ani v noci. Rozhodl jsem se, že budu nanoc vypínat mob. Už je toho i na Mě opravdu moc. Celý Svět Mi stále volá, ať Mu Něco přečtu. Samozřejmě Mě těší Jeho zájem, ale ušfak nemohu číst každý den v jiné řeči. Mám fústech úplně fšechno potrhané, jak stále měním jazyky. Musím je měnit stoho důvodu, že Ten českej je nespisovnej a nebylo by Mu tedy ve Světě moc rozumět.

Také jsem si posledně Fčíně fšiml, že se skoro fšichni tvářili nepochopitelně, když jsem fklasu Světová populace f5:33:33 četl poslední větu, žebych fůrt jen zaokrouhloval a přepisoval. Asisi mysleli, že narážím zrovna do Nich. Indiáni Mě v Jižní Americe dokonce zasáhli šípem, když se také mylně domnívali, že se fklasu:

Roztáčím turbíny, protože znaménka jsoudůležitá

aKterý začíná větou:

Nad klávesnycý jsem sylný býk se samýmy tvrdýmy y. – jedná o Jejich náčelníka, Silného Býka.

Kolik zbytečných neštěstí seuš takto stalo spouhého nedorozumění. Nedal jsem otazník, protože jen konstatuji, bylo jich fakmoc.

Atak Ti sděluji z jiného sudu, že jakmile se Mišel chystal zamítnout realizaci "Grupáčů na dálnici", musel jsem Já ihned tuto realizaci povolit. Sice moc přesně netuším, jak si zrovna na dálnici, ftom fofru, představoval Ony realizace Grupáčů. Myslím si totiž, že alespoň kvůlivá rozepnutí, byť pouhého jediného poklopce, je zapotřebí minimálně trochu přibrzdit, né-li úplně zastavit. Ale patrně měl tedy na mysli realizace na odstavných parkovištích. Takto bude ono a kápnul jsem tedy nato.

Sice nevím, co přesně jsem nato kápnul, ale patrně šlo o nějakou kapalinu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře