554 Gynekoložka slouží věřícím ženám

22. září 2013 | 05.49 |

554 Gynekoložka slouží věřícím ženám

Chci Ti dnes říct, že gynekoložka Xenie slouží věřícím ženám a potrat i pilulky odmítá. Docela by Mě alezajímalo, co by holka poradila Té, jež byla právě znásilněna opilým hrochem. Sice ohleduplně, což je u Něj nezvyklé, ale s neumytýma nohama i nohymi. Prostě smrděl jako úplně jiné zvíře. Já se také před každým znásilněním sprchuji, tak nechápu proč ausgeréchnet Von, ne. Rozumím sice Xenii ftom, že se holka jedna mazlivá těší na drobečky, ale dotyčná tyčná přece není nesvéprávná. Tímtoto zahákované téma ukončuji a jdeme na něco jiného.

Zasesemsi přečet kousek vod Mišela:

"Krátce po epidemii takzvaných Šílených kraf byly stanoveny nové normy pro udávání původu hovězího masa. Řeznictví začala používat cedulky jednotného znění:

Narozen a chován ve Francii. Poražen ve Francii. Prostě život."

Já Ho čtu maximálně tak minutu atojsem přitom fždycky odhodlán číst minimálně dvě. Von je aleprostě takovej vůl, že to nejde. Atak jsem si uvědomil, že není vůbec důležitý, jaký jsi ajak vypadáš. Hlavní je to, naco se cítíš a jaktoho chceš dosáhnout. Když Jí chceš dosáhnout pouze na kotníky, je to zatraceně málo. Vždycky miř vejš.

Když totiž nezamíříš úplně přesně a netrefíš se tedy přímo do bradafky, fůrt je to dobrý, jakale netrefíš kotník, válíš se na zemi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře