559 Velmi velké zelené trojůhelníky

23. září 2013 | 07.12 |

559 Velmi velké zelené trojůhelníky

Právě poslouchám song kapely Matmos - Very Ládž Grýn Trájengllls a pro jeho exkluzivní skřeky jsem Musel názef šlohnout do tohoto klasu. Když je Něco velmi velké, zelené, hranaté a ještě ktomu i perfektně znějící, nemohu jinak. I další kusy jsou fláky, ale nebudu je fšechny vypisovat, abych se úplně nevypsal. Itak jsem už dost vyflusanej. A to nikde neplivu kref, ani doma ne. Zatím.

Když jsem se na kole vracel domů, tak jsem přeletěl řídítka a přerazil si nos fpůlce mezi kořenem a dírkami. Ještě jsem si poranil bájkobrýle, pravou ruku a pusu... Ani nemohu normálně pít Vařína, jak mám horní ret nateklý a bolestivý. Pyji Ho brkem nebo pijem, podle pravopisu. Nechci, aby to vypadalo, že se lituji, potřebuji jen pohladit.

Fše kvůli holce, která Mi vstoupila do vozofky mimo přechod... Neodhadla Mou rychlost světla a vyrazila. Zmáčkl jsem obě brzdy najednou, zastavil na místě a letěl. Kref stříkala a Já přijal omluvy a mazal si domů spočítat chrupy. Mám je fšechny a přední Mě bolej, jako když Tě něco bolí hodně. Ano, úplně tak. Každou chvíli stoho musím na toaletu. Už zase du. Takže uštu kref plivu, zrovna doma ato fkoupelně do umývadla.

Vidíš, jak jsem byl prozíravý, když jsem nazačátku psal, že zatím neplivu. Napsala Mi:

Řežu se tu jako blázen, když si přečetla Mou poslední Klasu.

Odepsal jsem Jí, že jsem Sebou seSebou také říznul jako blázen ato jsemsi vůbec nic nečetl.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: 559 Velmi velké zelené trojůhelníky jittunina 23. 09. 2013 - 15:06
RE(2x): 559 Velmi velké zelené trojůhelníky apv 25. 09. 2013 - 07:03