565 Veletrh písmen, slof a vět

26. září 2013 | 16.36 |

565 Veletrh písmen, slof a vět

Ve 3:33 Mě Systém zapnul: A napadla Mne tato věta, kterou jsem právě napsal. Zdála se Mi ale pro Mé čtenářky a čtenáře málo inteligentní a celkově úplně prostá ducha. Zůstal jsem tedy ještě ležet do 4:44 a píši, že totak dělám každý den, probudím-li se moc brzo s debilníma slovy. Válím se vždycky do nějakých lepších apak teprf potřebuji na toaletu.

Dnes Mě také napadlo, že by vůbec nebylo špatné, kdybychbyl nejlepším na světě vjakémkoli oboru. Řekl jsem si, že je to velice zajímavý a originální nápad a podivil se, že ho ještě nikdo nepoužil přede Mnou. Myslím nepoužil k napsání. Dříf Mě trápila každou chvíli otázka, co si přát ze fšeho nejvíc. Ftuto chvíli, kdy mám splněno, takuž Mě netrápí. Stáčí, že trápěj holky, které toto umění ovládají ze fšech lidí nejvíc.

Holka snídá kafe a cigáro. Já Vařína a k Němu něco sladkého. Doutníček až později fpabu, k řezanému pifku. Čekal jsem dnes v nádražní restauraci na vlak. Dal jsem si pivo a přišla mi esemes od známé. Odpověděl jsem a začali jsme komunikovat. Po chvíli jsem si fšiml, že dáma, luštící u vedlejšího stolu Žofku, se pokaždé opovržlivě rozkoukává na fšechny světové strany, kroutíce přitom šíjí a tím, co má na ní našroubováno a řádně zmalováno. Když se Mi ohlásila asi třetí nebo pátá esemes, ušnevim kolikátá to byla, takuš to holka nevydržela a povídá Mým směrem:

"No to snad nemyslíte vážně? Jste ve veřejným prostoru!

Madam, jak mám zastavit příchozí esemes?

No, jó, ale ve veřejným prostoru to přece nemůžete myslet vážně?!

Já tu přece popíjím také ve veřejném prostoru, teď již Mé soukromé pivo z veřejného lístku,

jak myslíte, že bych měl ty esemesky zastavit?

To jste pěkně nevychovanej, teda!"

Tím Mne úplně odzbrojila a vůbec jsem nevěděl, jak slušně odpovědět.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře