568 Kráva jedna blbá

27. září 2013 | 14.41 |

568 Kráva jedna blbá

Sedl jsem si vLegendě na jiné místo. Mé obsadil jakýsi Jelit. Néže bybyl úplně nesympatický, ale nezvedl se anikdyž Mě spatřil.

Stále neslýchanější a neuvěřitelné záležitosti se ve světě dějí. Auš i fpabech. Člověk, abyměl nervy zežezela nebo z jiného pevného materiálu, abyse stoho nezbláznil. Nikdy chudák nemůže tušit, jaké drastické zkoušky Mu okolí přichystá. Kdejaký blb usiluje o Jeho infarkt a to není žádná sranda, tak se nesměj. Je třeba chvíli psát i o těchto záležitostech, abysis to uvědomila. Ale jen chvíli. Asitak, užstačí. Tím nechci nijak naznačovat, že vodteďka to bude už jen samá prdel. Vod vedlejšího stolu jsem zaslechl část rozhovora dvou chlapů:

"Předstaf si, že Standa si minule seděl s pěti ženskejma u jednoho stolu. Jedna hezčí, než druhá. Ještě pátá, než třetí a to je fše, protože štvrtá moc hezká nebyla. No a asi po dvou hodinách zábavy nevěděl, na kterou nebo na které se má zaměřit. Rozumíš Mi?

Né vole, nerozumim!!!

No jako, nebyl si úplně jistej. Měl samozřejmě vytipované favoritky, ale taky už byl lehce vožralej a začínali se Mu líbit fšechny. Holky si neustále přesedávaly a Von byl stoho, chudák jeden, celej tumpachovej. Vůbec ušpak po další chvíli nevěděl, která bije nebo, Která Ho zbije."

Příběch Mne zajímal, ale fše přehlušil telefonistický rozhovor:

"Tak ať přijde ve tři. Jó jeto jedno. Hele to sem netahej. A kdo platil nájem? Benzín? Novou televizi? Pračku? Ledničku a fšechno ostatní? Neser Mě, krávo jedna blbá!!!"

Takto nějak si představuji, že vrcholí láska.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře