570 Není-li se divit čemu

28. září 2013 | 15.27 |

570 Není-li se divit čemu

Právě Mi zní fuších kapela Furré a Její sonk Není-li se divit čemu, je to k ničemu, jehož část jsem si vypůjčil do názvu tohoto klasu, páč seMi líbí. Páč seMi také líbí. Mě se toho hodně v Našem jazyce i jazyku líbí. Proto si s Ním rát hraji i hraju, podle toho, jak seMi chce, nebo ne. To jsem napsal jentak pro Loki, pokut se neurazila a nedostala pokutu.

Souhlasím s Furréma, že by bylo naprt, kdyby nebylo nad čím kroutit krkem. Ale zároveň si myslím, že ktomu nikdy nedojde. Domnívám se totiž, že podněty jsou neustále házeny pod nohy, na stůl neboi někam jinam. Stačí jen mít otevřené uši fpabu. A zapisovat pro současné čtenářky, případné posluchačky, média a budoucí generace.

Napříklat nevím, jak zachovat v heterosauně chladnou tu na krku. Dva zásadní faktory jsou proti. Teplota a holky bez hadříků. No, holky. Trochu Mě ovlivnilo přání a touha, promiň. Nafštěvuji již dlouhá léta a fůrt nic, repektive Žádná fůrt nic. Asi budu muset změnit lokál, vlastně saunu. Lokál zatím měnit nehodlám. V Legendě je totiž mocfajn. Mocfajn je veriiki slovo a doufám, že naň fbudoucnu nezapomenu.

Blíží se otvírací račka, tak mažu, měj se hezky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře